دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

Uniswap v3 لایه Optimistic Ethereum را با دو مقیاس آلفا راه اندازی می کند

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

به زودی و در انتظار نسخه جدیدی از دو راه حل مقیاس بندی Uniswap برای نسخه Uniswap با راه اندازی نسخه 3 در Optimistic Ethereum در طبیعت مشاهده شد.

در پستی در تاریخ 13 ژوئیه ، محبوب ترین صرافی غیرمتمرکز جهان اظهار داشت که خوشحال است که سرانجام از راه اندازی آلفای Uniswap v3 در شبکه اصلی Optimistic Ethereum (OΞ) خبر داد.

راه اندازی آلفا نسخه محدودی از سیستم کامل است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا سیستم را به تدریج مستقر کرده و مشکلات احتمالی را برطرف کنند. پست وبلاگ شرح مفصل:

“لطفا این محصول را به عنوان یک محصول اولیه آلفا درمان کنید. خوش بین Ethereum یک راه حل پیچیده مقیاس گذاری لایه 2 است که هنوز به آزمایش دقیق جنگ نیاز دارد. “

DEX در مورد خرابی احتمالی هشدار داد و اظهار داشت که برداشت از OX به لایه یک هفت روز طول خواهد کشید. همچنین اظهار داشت که دارایی های محدودی در هنگام راه اندازی وجود دارد ، یعنی ETH ، USDT ، WBTC ، DAI و SNX ، اما دارایی های بیشتری در روزها و هفته های آینده اضافه می شود.

در طول دوره آلفا ، سیستم عامل از توان اولیه 0.6 تراکنش در ثانیه پشتیبانی می کند. این گزارش اضافه کرد که این باید تقریباً معادل ظرفیت معامله مطابق با لایه یک باشد ، اما معاملات در OΞ بلافاصله تأیید می کند به این معنا که دیگر هیچ معامله معلق یا معوقه ای وجود ندارد.

Uniswap توضیح داد که با فرض اینکه v3 دارای کاربرد برابر با لایه یک باشد ، OΞ باید تا ده برابر صرفه جویی در هزینه معامله ارائه دهد ، با این حال افزایش تقاضا باعث افزایش هزینه های بنزین می شود. با آزمایش و بهینه سازی زیرساخت ها در مقیاس ، طی هفته ها و ماه های آینده سرعت تراکنش ها افزایش می یابد.

بنیانگذار پروتکل ، هیدن آدامز در مورد قابلیت راه اندازی و سرعت بالا در معاملات اظهار نظر کرد و افزود:

“ایجاد اهداف جمع آمیز خوش بینانه اقدامی خارق العاده و گام مهمی برای تأمین مالی غیرمتمرکز برای پذیرش گسترده است.”

مربوط: آیا عرضه Uniswap v3 باعث رونق جدید DeFi خواهد شد؟

کاربران اولیه تحت تأثیر بنیانگذار Bankless ، دیوید هافمن قرار گرفته اند فریاد زدن “آنی و بسیار ارزان قیمت است. 5 تعویض در 30 ثانیه ، و من حتی سعی نمی کردم سریع باشم. “

Uniswap گفت که محلول مقیاس گذاری مکمل Ethereum 2.0 است:

“مقیاس گذاری Ethereum یک فرایند تکراری خواهد بود ، اما این یک گام اصلی به جلو است. Rollups خوش بینانه و ETH 2.0 راه حل های مقیاس مکمل یکدیگر هستند و با هم DeFi را به سمت پذیرش جریان اصلی سوق می دهند. “

OΞ از یک جمع بندی خوش بینانه که با فرض صحیح بودن تمام تأییدهای معامله ، اصل اجماع دانش صفر را تغییر می دهد. کاربران فقط در صورت مشاهده معامله نادرستی که به موجب آن می توانند “ضد تقلب” را برای سیگنال نادرست بودن داده ارائه دهند ، مداخله می کنند.

سیستم عامل DeFi Synthetix همچنین از راه اندازی Optimistic Ethereum برای لایه دو خود برای هفته آغاز شده در تاریخ 26 ژوئیه خبر داده است. در اواخر ماه مه ، ارائه دهنده راه حل مقیاس بندی لایه دو Ethereum اعلام کرد همکاری با پلت فرم تحلیل بلاکچین Etherscan.[ad_2]

تهیه و ترجمه توسط دیتکو لینک منبع

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044