آموزش تبدیل بازدیدکننده به مشتری در سایت با افزونه visiporter

فهرست عنوان محتوای صفحه

یکی از مشکلات بارز در سئو و دیجیتال مارکتینگ سایت ها، وابستگی آنها به ابزار گوگل آنالایتیکس است و همین امر باعث شده تا صاحبان بسیاری از سایتها به دنبال متخصصین سئو برای آنالیز رفتار بازدیدکنندگان در سایتشان بروند زیرا یکی از شاخصهای تاثیر گذار، نرخ تبدیل است! خبر خوب اینکه دیتکو ابزاری را برای سایتهای وردپرسی توسعه داده تا هر فردی حتی بدون دانش سئو بتواند به سادگی آموزش تبدیل بازدیدکننده به مشتری در سایت را فرا گیرد تا بتواند بر اساس آن تغییراتی در محتوای خود بوجود آورد که بازدیدکننده را به مشتری تبدیل نماید.

 

افزونه بررسی رفتار بازدیدکننده چیست ؟

افزونه بررسی رفتار بازدیدکننده visiporter ابزاری است بسیار ساده و کاربردی که بوسیله آن هر کاربری که وارد سایت وردپرسی شد را می توان در لحظه رصد نمود از کجا وارد شده است ؟ (جستجوی گوگل، سایتهای دیگر، مستقیم و …) چه ساعت و زمانی ورودش انجام شده ؟ به کدام صفحات سر زده ؟ در هر صفحه چه مدت وقت گذاشته ؟ روی چه لینک یا دکمه هایی کلیک نموده ؟ چه فرمهایی را تکمیل نموده و از ارسال آن صرف نظر کرده یا اینکه تکمیل و ارسال نموده ؟ از چه سرویس دهنده اینترنتی یا کدام کشور وارد شده ؟ کدام کالا را انتخاب و به سبد خرید افزوده ؟ علاقه مند به کدام کالا شده ولی هزینه خرید آنرا نداشته و در نهایت چه زمانی از سایت خارج شده است.

 

ویژگی های پیشرفته افزوینه visiporter

بخشهای فوق در افزونه رفتار بازدیدکننده visiporter بعنوان امکانات پایه قرار دارد اما بخشی با عنوان هوش مصنوعی نیز توسعه داده شده است تا در صورتیکه فرد برایش این افزونه کافی نبود به آن اضافه شود بنابراین افزونه visiporter در دو نسخه پایه و پیشرفته قابل سفارش می باشد.

امکانات پیشرفته شامل ایجاد هدفگزاری روی یک یا چند عنصر از صفحات سایت می باشد همچنین می توان هدفگذاری را روی یک یا چند صفحه سایت متمرکز نمود تا صرفا در گزارش صفحه اول افزونه سراغ هدفهای اصلی رفته تا در وقت و زمان صرفه جویی شود زیرا اگر بخواهیم تک تک کاربران را زیر نظر داشته باشیم مستلزم گذاشتن وقت و زمان زیادی است گرچه این کار نیز مورد نیاز است اما برخی صرفا به دنبال هدف گذاری روی صفحات خاصی هستند یا منتظر پر شدن فرمهای خاص یا کلیک نمودن روی دکمه یا لینکهای خاصی هستند و درجه اهمیت این صفحات و فرمها بسیار بالاتر از مثلا مورد کاربر به صفحه اول سایت است.

 

آموزش بخش پیشخوان افزونه visiporter

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + شانزده =

برای درخواست مشاوره رایگان، فرم زیر را پر کنید.