مرحله 7. تسلط بر وردپرس

یادگیری و پشتیبانی تجاری

WPBeginner بزرگترین سایت رایگان منابع وردپرس برای مبتدیان است.

در WPBeginner ، هدف اصلی ما ارائه آموزشهای پیشرفته وردپرس است که درک آنها برای مشاغل کوچک ، وبلاگ نویسان و دارندگان وب سایت های وردپرس غیرتکنیکی آسان باشد (اطلاعات بیشتر در مورد ما را ببینید ).

برای گسترش دانش وردپرس خود ، باید موارد زیر را بررسی کنید:

برای بحث های بیشتر ، ممکن است بخواهید به گروه رایگان فیس بوک WPBeginner Engage ما بپیوندید . این گروه با بیش از 24000 عضو ، متمرکز بر کمک به کاربران مبتدی و غیرتکنیک برای انجام کارهای بیشتر با وردپرس است.

همچنین می توانید در کانال YouTube WPBeginner مشترک شوید که ما به طور منظم آموزش های ویدیویی را برای کمک به شما در یادگیری وردپرس به اشتراک می گذاریم .

در آخر ، می توانید از Google برای تایپ س questionال خود استفاده کنید و WPBeginner را در مقابل آن اضافه کنید. کاربران ما این ترفند را همیشه مفید می دانند زیرا یافتن پاسخ درست س questionsالات وردپرس را برای شما آسان می کند.

در صورتی که پاسخی برای سوال خود پیدا نکردید ، نگران نباشید. برای ارسال پیام به سادگی از فرم تماس ما استفاده کنید . تیم پشتیبانی همیشه WPBeginner همیشه مفید ما ، خوشحال می شوند که به شما کمک کنند. ما عاشق کمک به کاربران برای شروع کار با وردپرس هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.