بررسی کارت گرافیک RTX 3070 Ti (با زیرنویس فارسی)

امروز در سخت افزارمگ می‌خواهیم به مقایسه ی کارت گرافیک RTX 3070 Ti و ۳۰۸۰Ti و ۳۰۷۰ بپردازیم. کدام یک به صرفه تر است آیا اصلا نیاز به خرید ۳۰۸۰Ti است؟ کدام یک برای گیمرها مناسب‌تر است و هزاران سوال دیگر که در این ویدئو به آن جواب می‌دهیم.

کارت گرافیک RTX 3070 Ti یا ۳۰۸۰Ti یا ۳۰۷۰؟

وقتی بحث کارت گرافیک می‌شود این موضوع برای گیمرها پیش می‌آید که آیا کارت گرافیک جدید ارزش خریدن و قیمت بیشتر را دارد یا نه همان مدل قبلی هم کافیست؟

از لحاظ قیمت این کارت گرافیک تقریبا بین مدل ۳۰۷۰ و ۳۰۸۰ یعنی ۵۹۹ دلار آمریکا است. طراحی خنک کننده‌ی RTX3070 Ti Founders Edition در واقع یک طراحی منحصر به فرد است که به نوعی شبیه به ۳۰۷۰ ترکیبی از خنک کننده ی و ۳۰۸۰ است، و سایز آن دقیقا دقیقا چیزی مابین دو مدل دیگر است. حدود ۲۶۷ میلی متر طول آن است. توان حرارتی این کارت گرافیک بسیار بالا است چیزی حدود ۷۰ وات بیشتر از استاندارد ۳۰۷۰ به همین دلیل چنین سیستم خنک کننده‌ای برای آن طراحی شده است.

RTX 3070 Ti Review

آیا انویدیا می‌تواند با این کارت گرافیک جدید دل گیمرها را ببرد و آن‌ها را قانع به خرید آن کنند یا این فقط نسخه‌ای شبیه به نسخه‌های قبلی است؟ امروز در این ویدئو تفاوت این ۳ کارت گرافیک را در چند بازی پرطرفدار و جذاب مقایسه می‌کنیم. با ما همراه باشید تا در این ویدئو ببینیم کدام یک از این ۳‌ کارت گرافیک را انتخاب کنیم. لازم به ذکر است که این ویدئو توسط کانال یوتیوب Optimum Tech تولید و توسط تیم سخت‌افزارمگ برگردان فارسی شده است. امیدواریم که از دیدن این بررسی ویدئویی لذت ببرید.

مقالات مرتبط:

امتیاز: ۵٫۰ از ۵ (۳ رای)