دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

آموزش خصوصی و تضمینی کامپیوتر، ویندوز، ورد، اکسل، شبکه و عیب یابی

آموزش خصوصی و تضمینی کامپیوتر، ویندوز

فهرست عنوان محتوای صفحه

یادگیری کامپیوتر و ویندوز خیلی سخت نیست ولی آنقدر برخی مربیان و اساتید آنرا پیچیده درس می دهند که گاهی فکر می کنیم باید برای فراگیری آن کوه جابه جا کنیم. خبر خوب اینکه آموزش خصوصی و تضمینی کامپیوتر، ویندوز، ورد، اکسل، شبکه و عیب یابی توسط فردی ارائه می شود که نزدیک به 16 سال سابقه فعالیت در این زمینه را داشته و انواع ویندوزها، نرم فزارها، شبکه های پسیو و اکتیو و عیب های متعددی را تجربه نموده است و مهمتر آنکه با استفاده از تکنولوژی آموزشی آنها را به ساده ترین وجه ممکن طوری ارائه می کند که براحتی قابل فهم و یادگیری است. در ادامه با دیتکو همراه باشید تا جزئیات و سرفصل آموزشها ارائه شود.

 

چگونه آموزش خصوصی ویندوز صورت میگیرد ؟

ویندوز گستردگی فراوانی دارد و همین امر باعث می شود تا هر زمان نسخه جدیدی از آن توسط شرکت مایکروسافت ارائه شود احساس می کنیم باید دوباره ویندوز را آموزش ببینیم اما خبر خوب اینکه بنیاد و ساختار اصلی ویندوز از نسخه 95 تا هم اکنون تغییرات چندانی نداشته و عمده تغییرات مربوط به ظاهر، امنیت و ارتباطات بوده بنابراین عناوین آموزش ویندوز در این دوره شامل موارد ساختاری و بنیادی است که در تمام ویندوزها تقریباً یکسانند ولی تمرکز آموزش روی ویندوز 10 می باشد.
اما مزیت این دوره بازهم بنیادی بودن آن نیست بلکه درگیر کردن هوش بصری دانش پذیر با نمادهای اصلی ویندوز است که باعث ماندگاری یادگیری خواهد شد و آنرا از دیگر آموزش ها متمایز می کند.

 

چه سرفصل هایی در آموزش خصوصی ویندوز ارائه می شود ؟

ابتدا یادگیری نمادها صورت می پذیرد زیرا برای تمام ویندوزها استاندارد مشترکی در نمادها است مثلا آیکون صفحه مانیتور همیشه نشان دهنده محتوای کامپیوتر است سپس مدیریت فایل ها ارائه می شود زیرا کار با فایلها و پوشه ها از اهمیت بالایی برخوردار است از جمله برای دسته بندی، ذخیره و جستجو، پس از آن به سراغ نصب و تنظیمات نرم افزاری می رویم و با بخش کنترل ویندوز و نرم افزارها ادامه می دهیم، بعد از آن سراغ تنظیمات سخت افزاری و نصب درایورها می رویم سپس امنیت و آنتی ویرسها توضیح داده می شود و پس از آن وارد شبکه، اینترنت، اشتراک گذاری و پرینت می شویم و در آخر هم گریزی به شناخت اجزای اصلی و تشکیل دهنده کامپیوتر میزنیم تا ارتباط نرم افزار و سخت افزار درک شود.

 

آیا آموزش ورد، اکسل و نرم افزارهای دیگر وجود دارد ؟

همانطور که در تیتر مطلب نوشتیم دوره آموزش خصوصی و تضمینی کامپیوتر، ویندوز، ورد، اکسل، شبکه و عیب یابی است بنابراین بدون شک تمام مطالب ارائه خواهد شد اما بدلیل اینکه آموزش جامع و کامل نیازمند زمان بیشتری است این موارد را بعنوان آپشن در نظر گرفتیم تا در صورتیکه مخاطب ما صرفا نیازمند یادگیری آنها بود اقدام به صرف هزینه در این زمینه کند در غیر اینصورت هزینه اضافی پرداخت نکند.

 

آموزش ورد و اکسل در چه حدی است ؟

ابتدا ورد را بصورت کامل با استفاده از نمادها شروع می کنیم و ابزارهای اصلی شامل انتخاب فونت مناسب، رنگ بندی، جدول بندی، فاصله گذاری ها، فرمت دادن به صفحه، صفحه آرایی، استفاده از اشکال و نمادها، فهرست گذاری، سربرگ ، صفحه بندی، خط کش گذاری، پرینت و … آموزش داده شده و سپس به سراغ اکسل می رویم و با نمادها آنرا توضیح داده مثال عینی میزنیم و با فرمولهای 5 گانه اصلی آموزش ساخت یک نرم افزار حسابداری را ارائه نموده و در نهایت فیلتر گذاری و نمودار ها را نیز ارائه خواهیم داد.

 

شرایط، ضمانت و نحوه ثبت نام در دوره آموزشی

ثبت نام در دوره محدودیت سنی ندارد اما به دلیل پاره ای تفاوتها در دو گروه زیر 16 سال و بالای 16 سال طراحی شده است بنابراین کافی است با مراجعه به صفحه تماس با ما برای ارسال از طریق شبکه های اجتماعی و یا ارسال پیامک به شماره 09338752044 با عنوان درخواست دوره آموزش خصوصی اقدام به ثبت نام نموده تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال، مشاوره یا پیشنهاد هر روزه از ساعت 8 الی 22 با همین شماره تماس حاصل نمایید تا پاسخ مورد نظر خود را دریافت کنید. ضمناً هزینه هر جلسه در انتهای آن دریافت خواهد شد تا در صورت عدم رضایت بعنوان ضمانت وجه نزد خودتان باقی بماند.

 

زمان، مکان، مربی، هزینه و تعداد جلسات

برای دوره آموزش خصوصی و تضمینی کامپیوتر، ویندوز و شبکه میزان 10 جلسه در نظر گرفته شده است در صورتیکه ورد و اکسل نیاز باشد نیز تعداد 4 جلسه به آن اضافه خواهد شد و اگر علاقه مند به یادگیری مفاهیم سخت افزاری، عیب یابی، سرور و ریموت باشید نیز 7 جلسه مازاد برای این گزینه باید بگذرانید.
انتخاب مکان و زمان جلسات با شماست ولی در صورتیکه در مکان دفتر دیتکو و در زمانهای تعیین شده برگزار شود هزینه هر جلسه 90 هزار تومان خواهد بود و در صورتیکه در محل شما برگزار گردد با احتساب هزینه ایاب و ذهاب هر جلسه 120 هزار تومان محاسبه می گردد.
مربی آموزش خصوصی آقای جواد عباس پور با بیش از 16 سال فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات هستند که رزومه ایشان را در وبسایت عباسپور می توانید مشاهده نمایید.

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044