دیتکو - لوگو

6 بهترین ابزار ردیاب رتبه بندی SEO برای ردیابی کلمات کلیدی (مقایسه شده)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین ابزار ردیاب رتبه بندی SEO برای ردیابی کلمات کلیدی هستید؟

ابزار ردیابی صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) به شما کمک می کند موقعیت SEO وب سایت خود را برای کلمات کلیدی خاص ردیابی کنید. این تغییرات در موقعیت کلمات کلیدی را به شما نشان می دهد و به شما امکان مقایسه آنها با رقبای خود را می دهد.

در این مقاله ، ما انتخاب متخصص خود را از بهترین ابزار ردیابی رتبه SEO برای ردیابی کلمات کلیدی به اشتراک خواهیم گذاشت.

بهترین ابزار ردیاب رتبه

چرا باید از ابزار پیگیری کلید واژه SERP استفاده کنید؟

یک ابزار ردیابی کلمات کلیدی SERP می تواند به شما در قرار دادن خود کمک کند استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در مسیر درست

شما می توانید رتبه بندی کلمات کلیدی را برای صفحات مختلف کنترل کنید تا ببینید در تجارت شما چه کار می کند. اگر رتبه بندی کلمات کلیدی شما در حال افزایش است و ترافیک ارگانیک شما در حال افزایش است ، به این معنی است که تلاش های شما در زمینه جستجوگرها جواب می دهد.

از طرف دیگر ، این ابزارهای ردیابی SERP با افت رتبه کلمات کلیدی شما بلافاصله به شما اطلاع می دهند.

این به شما امکان می دهد سریع یک اصلاح را پیاده سازی کنید ، بنابراین هیچ درآمد فروش را از دست نمی دهید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از ابزار ردیابی رتبه این است که می توانید یک an را حفظ کنید چشم به رقبای خود داشته باشید. می توانید ببینید که آنها در کدام اصطلاحات جستجو رتبه بندی می کنند و فرصت های جدید کلمه کلیدی را برای وب سایت خود پیدا می کنید.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین ابزارهای ردیاب رتبه بندی بیندازیم که می توانید برای پیشرفت کار خود استفاده کنید.

1. SEMrush

semrush rank tracker tool

SEMrush بهترین ابزار ردیاب رتبه برای نظارت بر رتبه بندی کلمات کلیدی شما است. این یک مجموعه ابزار کامل SEO است و توسط بسیاری از متخصصان بازاریابی دیجیتال ترجیح داده می شود.

این ابزاری است که ما برای WPBeginner و خود استفاده می کنیم شرکت های دیگر.

با کمک ویژگی ردیابی موقعیت SEMRush می توانید حرکت سایت خود را ردیابی و کنترل کنید رتبه بندی کلمات کلیدی. این ابزار همچنین نشان می دهد که کدام عبارت جستجو در ویژگی های SERP مانند قطعه های برجسته وجود دارد ، پیوندهای سایت Google، یا پانل دانش

SEMrush با نشان دادن اینکه چند عبارت جستجو در 3 ، 10 ، 20 و 100 برتر وجود دارد ، به شما نمای کلی از رتبه بندی می دهد. حتی می توانید توزیع های رتبه بندی خود را به مرور مشاهده کنید.

ویژگی ردیابی موقعیت semrush

یکی دیگر از ویژگی های قدرتمند SEMrush این است که می توانید کلمات کلیدی رقیب خود را نیز ردیابی کنید. شما می توانید حداکثر 10 URL رقبای خود اضافه کرده و عملکرد موتور جستجوی آنها را ردیابی کنید.

به علاوه ، شما می توانید از SEMrush برای انجام کار استفاده کنید تحقیق کلمات کلیدی، پیدا کردن فرصت های لینک دادن ، انجام یک تجزیه و تحلیل دقیق رقبا ، پیدا کردن کلمات کلیدی پرداخت شده ، عملکرد رسانه های اجتماعی را ردیابی کنید، و بیشتر.

قیمت گذاری: کاربران WPBeginner یک دریافت می کنند آزمایش 30 روزه رایگان SEMrush. برنامه های پرداختی از 99.95 دلار در ماه شروع می شود.

2. Ahrefs

ahref بهترین ابزار ردیابی سرپ

اهرفس یکی دیگر از ابزارهای ردیابی رتبه عالی است. مشابه SEMRush ، همچنین یک پلت فرم جامع سئو و بازاریابی دیجیتال است.

با کمک ویژگی Rank Tracker می توانید وب سایت خود را اضافه کرده و یا به آن متصل شوید کنسول جستجوی Google برای وارد کردن پروژه ها با Ahrefs حساب کنید. در مرحله بعد ، کلمات کلیدی مورد نظر برای پیگیری را به داشبورد Ahrefs خود اضافه کنید.

Ahrefs نمای کلی از رتبه بندی موتور جستجوگر شما را نشان می دهد. می توانید درصد دید ، میانگین موقعیت ، ترافیک ، ویژگی های SERP و تغییرات موقعیت خود را مشاهده کنید.

برای هر کلمه کلیدی ، می توانید موقعیت فعلی ، میزان جستجو ، کل ترافیکی را که دریافت می کنند ، دشواری کلمه کلیدی و اگر کلمه کلیدی در یک ویژگی SERP مانند مردم هم می پرسند بخش.

ahrefs ویژگی ردیاب رتبه بندی

شما می توانید حداکثر 10 رقبا در ابزار Ahrefs Rank Tracker اضافه کرده و آنها را با وب سایت خود مقایسه کنید. با این حال ، اگر به دنبال تجزیه و تحلیل دقیق تر رقبا هستید ، پیشنهاد می کنیم از سایر ویژگی های آن استفاده کنید.

به عنوان مثال ، می توانید یک URL در ویژگی Site Explorer وارد کنید و آدرس را پیدا کنید تعداد بک لینک، کلمات کلیدی ارگانیک ، و شناسایی شکافهای محتوایی.

به همین ترتیب ، می توانید از Ahrefs برای انجام ممیزی سایت ، از Keyword Explorer برای تحقیق در مورد عبارات جستجوی محتوای خود و موارد دیگر استفاده کنید.

قیمت گذاری: قیمت های Ahrefs از 99 دلار در ماه شروع می شود.

3. MonsterInsights

monsterinsights بهترین تجزیه و تحلیل پلاگین وردپرس

MonsterInsights هست بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس. به شما امکان می دهد به راحتی Google Analytics را در وردپرس تنظیم کنید و داده های مورد نیاز خود را دقیقاً در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

MonsterInsights به شما کمک می کند تا رتبه بندی کلمات کلیدی را در منطقه مدیر وردپرس کنترل کنید. برای دیدن 50 اصطلاح برتر جستجوی گوگل در سایت و رتبه بندی برای آنها می توانید گزارش Search Console را مشاهده کنید.

همچنین تعداد کلیک ها ، نمایش ها ، میزان کلیک (CTR) و موقعیت متوسط ​​هر کلمه کلیدی را نشان می دهد. این به شما کمک می کند وب سایت خود را بهینه کنید و رتبه بندی را افزایش دهید. به عنوان مثال ، می توانید محتوایی را پیدا کنید که در رتبه 11 یا 12 قرار داشته باشد ، می توانید آن مقالات را بهینه کنید تا به صفحه اول بیاورید.

گزارش کنسول جستجوی monsterinsights

توجه: شما نیاز دارید کنسول جستجوی Google را با Google Analytics متصل کنید به منظور باز کردن قفل این گزارش ها در MonsterInsights.

قیمت گذاری: گزارش MonsterInsights Search Console در طرح Plus آن موجود است که هزینه آن 99.50 دلار در سال است.

4. SERPWatcher توسط Mangools

SERPWatcher توسط Mangools

SERPWatcher توسط Mangools یک جعبه ابزار قدرتمند SEO است که به شما امکان می دهد SERP را برای تجارت خود ردیابی کنید.

شما همچنین می توانید به SERPChecker ، Link Miner ، Keyword finder و Site Profiler ابزار دسترسی پیدا کنید ، که Mangool را به گزینه خوبی برای برخی از سیستم عامل های گران قیمت SEO تبدیل می کند.

این یک ابزار کاربر پسند است و فقط در چند دقیقه می توانید شروع به کار کنید. به سادگی وب سایت خود را اضافه کنید ، مکانی را که می خواهید ردیابی کنید انتخاب کنید ، سیستم عامل (دسک تاپ یا تلفن همراه) را انتخاب کنید و سپس کلمات کلیدی خود را وارد کنید.

در گزارش SERPWatcher ، شما تصویری دقیق از عملکرد وب سایت خود در SERP دریافت می کنید. این به شما رتبه بندی ، تغییر موقعیت ها ، موقعیت متوسط ​​، بهترین موقعیت ، میزان جستجو و بازدیدکنندگان تخمینی هر کلمه کلیدی را نشان می دهد.

گزارش ردیابی serpwatcher

علاوه بر این ، شما همچنین می توانید شاخص عملکرد سایت خود ، بازدیدهای تخمینی ، توزیع کلمات کلیدی و جریان موقعیت را مشاهده کنید.

SERPWatcher به شما امکان می دهد از طریق هشدارهای ایمیل به روزرسانی های روزانه رتبه بندی را دریافت کنید. این به شما کمک می کند از هر تغییری که ممکن است در SERP رخ دهد ، سرپا باشید و به سرعت عمل کنید.

قیمت گذاری: قیمت SERPWatcher از 29.90 دلار در ماه شروع می شود.

5. رتبه بندی SE

ابزار رتبه بندی ردیاب رتبه بندی

رتبه بندی SE یکی دیگر از ابزارهای عالی برای نظارت بر SERP ها برای تجارت شما است. استفاده از آن بسیار آسان است و به شما کمک می کند استراتژی SEO خود را در مسیر خود قرار دهید.

با استفاده از ویژگی Keyword Rank Tracker می توانید عبارات جستجوی وب سایت خود را در Google ، Yahoo ، Bing ، یاندکس، و YouTube. همچنین SE Ranking به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را بر اساس مکان ها و دستگاه های جغرافیایی ردیابی کنید.

برای شروع ، می توانید با وارد کردن آدرس سایت خود از جادوگر SE Ranking استفاده کنید ، کلمات کلیدی را که می خواهید ردیابی کنید اضافه کنید و موتور جستجو و کشور را مشخص کنید.

حتی می توانید حداکثر 5 رقیب برای ردیابی اضافه کرده و این ابزار را به حساب های Google Analytics و Google Search Console خود متصل کنید.

وقتی وب سایت و کلمات کلیدی خود را اضافه کردید ، می توانید از داشبورد SE Ranking برای نظارت بر رتبه بندی ، مشاهده داده های تاریخی ، ردیابی رقبا و موارد دیگر استفاده کنید.

داشبورد رتبه بندی

علاوه بر پیگیری اصطلاحات جستجوی خود ، می توانید از SE Ranking برای تجزیه و تحلیل میزان بازدید خود ، اندازه گیری پتانسیل SEO ، ایجاد یک برنامه بازاریابی در زمان واقعی ، انجام ممیزی وب سایت ، نظارت بر لینکها و موارد دیگر استفاده کنید.

قیمت گذاری: قیمت های SE Rankings برای ردیابی 250 کلمه کلیدی از 31 دلار در ماه شروع می شود.

6. سرپستات

serpstat رتبه ابزار ردیاب

سرپستات آخرین ابزار ردیابی SERP در لیست ما است و یک راه حل SEO در همه است. می توانید از آن برای تجزیه و تحلیل وب سایت ، رفتار خود استفاده کنید تحقیق کلمات کلیدی، پیوندها را پیدا کنید و کلمات کلیدی را کنترل کنید.

این ابزار یک داشبورد تمیز ارائه می دهد که در آن می توانید تمام تنظیمات خود را کنترل کرده و اقدامات مختلفی را انجام دهید. برای پیگیری رتبه بندی اصطلاحات جستجوی خود ، به گزینه Rank Tracker بروید.

پس از آن ، یک پروژه جدید ایجاد کنید ، جزئیات وب سایت خود را وارد کنید ، گزینه های موتور جستجوی خود را انتخاب کنید و کلمات کلیدی مورد نظر برای نظارت را اضافه کنید.

Serpstat به شما امکان می دهد تغییرات موقعیت عبارات جستجوی خود را مشاهده کنید ، آنها را با رقبای خود مقایسه کنید ، کلمات کلیدی خود را گروه بندی کنید و موارد دیگر را از داشبورد خود استفاده کنید.

داشبورد serpstat

در مقایسه با سایر ابزارهای لیست ما ، SERPStat گزارش های تصویری و داشبورد بصری بیشتری را ارائه می دهد. شما نمودارها و نمودارهایی را دریافت می کنید که به شما گزارشات خود را از طریق پرندگان می دهد و می توانید بیشتر آنها را آزمایش کنید.

با این حال ، این ابزار برای مبتدیان مناسب نیست و ممکن است مدتی طول بکشد تا به رابط کاربری خود عادت کرده و از گزینه های آن استفاده کنید.

قیمت گذاری: قیمت Serpstat از 69 دلار در ماه شروع می شود.

بهترین ابزار ردیاب رتبه بندی SEO (انتخاب متخصص) کدام یک است؟

ما اعتقاد داریم که SEMrush بهترین ابزار ردیاب رتبه بندی SEO در بازار است. این یک مجموعه ابزار SEO در همه است که به راحتی قابل استفاده است ، ویژگی های زیادی را ارائه می دهد و به راحتی کلمات کلیدی را ردیابی می کند.

SEMRush مورد اعتماد بسیاری از متخصصان بازاریابی است و شما می توانید از آن برای یافتن کلمات کلیدی ، بک لینک ، تجزیه و تحلیل رقبا ، نظارت بر کمپین های رسانه های اجتماعی ، ردیابی کمپین های تبلیغاتی پرداخت شده و موارد دیگر استفاده کنید.

تیم ما از SEMRush برای ردیابی کلمات کلیدی برای سایت WPBeginner و همه مشاغل ما استفاده می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین ابزار ردیابی رتبه را برای ردیابی SERP پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید بهترین افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 6 بهترین ابزار ردیاب رتبه بندی SEO برای ردیابی کلمات کلیدی (مقایسه شده) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044