دیتکو - لوگو

7 بهترین افزونه ثبت نام وردپرس (در مقایسه) – 2021

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال راهی برای اجازه ثبت نام کاربران در سایت وردپرس خود هستید؟

فرم های ثبت نام کاربران به کاربران شما امکان می دهد برای ارسال نظر ، افزودن پست ، دسترسی به محتوای برتر و موارد دیگر حساب ایجاد کنند.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های ثبت نام کاربر وردپرس را که می توانید در سایت خود استفاده کنید ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

7 بهترین افزونه ثبت نام کاربر وردپرس

چرا از افزونه ثبت نام کاربر وردپرس برای وردپرس استفاده می کنیم؟

با استفاده از یک افزونه ثبت نام کاربر وردپرس راهی برای ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت به بازدید کنندگان شما ارائه می شود.

وردپرس برای کمک به شما قابلیت داخلی دارد ثبت نام کاربران را مدیریت کنید. اما کاملاً محدود است و به کاربران امکان دسترسی به قسمت مدیریت سایت شما را می دهد.

با استفاده از یک افزونه ثبت نام کاربر ، می توانید فرم های ثبت نام و ورود به سیستم را ایجاد کنید ، به راحتی نقش های کاربر را شخصی سازی کنید و موارد دیگر.

این به شما امکان انعطاف و کنترل بیشتر بر روی کل مراحل ثبت نام کاربر را می دهد. به علاوه ، امنیت آن بیشتر است و می تواند به شما کمک کند حسابهای هرزنامه را متوقف کنید.

انواع دلایلی وجود دارد که بازدیدکنندگان باید در سایت شما ثبت کنند:

  • از کاربران بخواهید برای دسترسی به محتوای برتر ثبت نام کنند
  • فقط یک مشترک ایجاد کنید فروشگاه آنلاین (تجارت الکترونیک)
  • به کاربران اجازه دهید بدون دسترسی مدیر ، پست های مهمان را ثبت کنند و ارسال کنند
  • یک انجمن آنلاین فقط مشترکین ایجاد کنید
  • به کاربران ثبت نام شده تخفیف و کوپن بدهید
  • کاربران را برای ثبت نظر و انجام سایر اقدامات در سایت خود ثبت نام کنید

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های ثبت نام کاربر وردپرس بیندازیم که می توانید به تنهایی استفاده کنید وب سایت وردپرس.

1. WPForms

فرم های WP

فرم های WP هست بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس. این فوق العاده دوستانه برای مبتدیان است و بیش از 4 میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند.

نسخه رایگان این پلاگین دارای ویژگی های فرم تماس مانند زمینه های فرم پایه ، محافظت در برابر هرزنامه ، اعلان های ایمیل و موارد دیگر است.

با این حال ، برای ایجاد یک صفحه ثبت نام کاربر سفارشی ، شما به نسخه برتر همراه با افزونه فرم ثبت نام کاربر نیاز دارید.

این افزونه به شما امکان می دهد تا به سرعت فرم های ثبت نام و ورود کاربر سفارشی را ایجاد کنید.

این اجازه می دهد تا کاربران شما بدون دردسر به سادگی در سایت وردپرس خود یک حساب کاربری ایجاد کنند.

فرم ثبت نام WPForms

فرم های ثبت نام شما کاملا قابل تنظیم هستند. می توانید زمینه هایی مانند نام کاربر ، بیوگرافی کاربر را اضافه کرده و تغییر دهید ، نقشهای مختلف کاربر و موارد دیگر را اختصاص دهید.

همچنین دارای محافظت در برابر هرزنامه از طریق تأیید سرپرست دستی یا پیوند تأیید ایمیل است.

2. فرم های مهیب

فرم های مهیب

فرم های مهیب پیشرفته ترین فرم ساز وردپرس در بازار است. این فراتر از فرم های تماس اولیه است و بیشتر یک راه حل مبتنی بر فرم است.

این بدان معنی است که می توانید از رابط کشیدن و رها کردن برای ایجاد فرم های پیشرفته مانند نظرسنجی ، آزمونها ، فرم های پرداخت و غیره استفاده کنید.

همچنین به شما امکان ساخت می دهد لیست های تابلوی شغلی، دایرکتوری ها ، ماشین حساب های هوشمند، و خیلی بیشتر.

این سازنده بصری ترین فرم نیست ، اما به کاربران پیشرفته تری نیاز دارد که به کنترل و سفارشی سازی بالایی نیاز دارند.

گزینه های ثبت نام کاربر Formidable Forms

با برنامه های کسب و کار و نخبگان ، می توانید به سادگی فرم های ثبت نام را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. با این کار کاربران می توانند نمایه های خود را از قسمت انتهایی سایت خود ثبت و ویرایش کنند.

انواع گزینه های پیشرفته مانند صفحات تنظیم مجدد رمز عبور سفارشی ، زمینه های نام مستعار کاربر ، پر کردن خودکار فرم ها با داده های کاربر و گزینه های توسعه دهنده سفارشی در دسترس است.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این است که به کاربران اجازه می دهد زیرمجموعه ای در a ایجاد کنند شبکه چند سایته، همه از جلوی سایت شماست.

3. عضو پرس

عضو پرس

عضو پرس هست بهترین افزونه عضویت در وردپرس . استفاده از آن بسیار آسان است و به تمام ویژگی های لازم مجهز شده است یک سایت عضویت در وردپرس ایجاد کنید.

پس از تنظیم افزونه ، فعال کردن ثبت نام کاربر فقط چند کلیک طول می کشد. این افزونه به طور خودکار با تشکر از شما ، حساب و صفحات ورود به سیستم ، عضویت شما را ایجاد می کند.

فراتر از ثبت سریع کاربران جدید ، از ویژگی های پیشرفته مدیریت کاربر برخوردار است که به شما امکان می دهد کاربران موجود خود را ببینید ، مرتب سازی بر اساس تاریخ و حتی ویرایش نمایه های آنها انجام دهید.

حتی می توانید ایمیل های خوش آمد گویی خودکار را برای کاربران جدید تنظیم کرده یا آنها را به صفحه خوشامد گویی هدایت کنید.

قرار دادن فرم های ثبت نام در سایت شما با کد کوتاه سفارشی آسان است.

همچنین ادغام MemberPress با WooCommerce از طریق یک افزونه شخص ثالث آسان است.

به شما این امکان را می دهد که یک فروشگاه تجارت الکترونیکی فقط برای اعضا ایجاد کنید ، فرم های ثبت نام WooCommerce ایجاد کنید ، ایمیل های ثبت نام کاربر جدید و موارد دیگر ارسال کنید.

بسیاری از دارندگان وب سایت از MemberPress برای استفاده استفاده می کنند ایجاد و فروش دوره های آنلاین.

4. مدیر WP کاربر

مدیر کاربر WP

مدیر کاربر WP یک افزونه رایگان ثبت نام کاربر وردپرس قابل تنظیم است. به شما امکان می دهد فرم های ساده ثبت نام کاربر پیش رو ایجاد کنید.

این افزونه بسیار انعطاف پذیر است و به شما امکان کنترل کامل صفحات ثبت نام کاربران وردپرس را می دهد.

گزینه های فرم WP User Manager

می توانید فرم های ثبت نامی را که ایجاد کرده اید با کد کوتاه فرم موجود به سایت خود اضافه کنید.

ویژگی های اضافی را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد صفحات نمایه کاربر را اضافه کنید ، ایمیل های جدید ثبت نام کاربر را ارسال کنید ، دایرکتوری اعضای خود را نمایش دهید و محدودیت های محتوا را تنظیم کنید.

نسخه ممتاز از این افزونه به شما امکان دسترسی به ویژگی های اضافی مانند قابلیت افزودن را می دهد فیلدهای سفارشی به فرم های خود ، تأیید ایمیل داخلی ، ورود به سیستم اجتماعی ، انطباق داده های GDPR و ادغام ووکامرس.

5. ProfilePress

ProfilePress

ProfilePress یک پلاگین ثبت نام کاربر وردپرس است که به شما امکان می دهد فرم های ساده ثبت نام کاربر در هر نقطه از سایت خود را اضافه کنید.

یک کد کوتاه موجود وجود دارد که می توانید به پست ها ، صفحات ، مناطق ویجت و نوار کناری خود اضافه کنید تا فرم های ثبت نام کاربر خود را به راحتی نمایش دهد.

نسخه رایگان از این پلاگین کاملاً ابتدایی است ، اما می تواند متناسب با طراحی سایت شما با آن سفارشی شود CSS سفارشی و HTML

همچنین می توانید تغییر مسیرهای سفارشی را تنظیم کنید تا کاربران پس از ایجاد حساب ، ورود به سیستم یا ورود به سیستم ، به صفحه جدیدی ارسال شوند.

نسخه برتر آن وجود دارد ProfilePress دارای مضامین قابل تنظیم ، ویژگیهای ورود به سیستم اجتماعی ، فرمهای ثبت نام چند مرحله ای و موارد دیگر است.

اگر فروشگاه الکترونیکی دارید ، می توانید با استفاده از ادغام WooCommerce فرم های ثبت نام و حساب خود را با این افزونه مدیریت کنید.

6. SeedProd

SeedProd

SeedProd هست بهترین صفحه ساز وردپرس را بکشید و رها کنید بیش از 1 میلیون سایت مورد استفاده قرار می گیرد. به شما امکان می دهد بدون نوشتن یک خط کد ، صفحات کاملاً سفارشی را در وردپرس ایجاد کنید.

این افزونه همراه با سازنده کشیدن و رها کردن ، یک مجموعه الگوی خیره کننده و بخشهایی از پیش طراحی شده برای سرعت بخشیدن به روند ساخت صفحه ارائه می شود.

برای ساخت یک صفحه فرود کاملاً سفارشی فقط چند کلیک طول می کشد.

از همه بهتر ، SeedProd با WPForms ادغام می شود. با استفاده از WPForms می توانید فرم ثبت نام ایجاد کنید ، سپس این فرم را با صفحه ساز SeedProd سفارشی کنید.

فرم ثبت نام SeedProd

می توانید از نسخه رایگان از SeedProd برای ایجاد صفحه ثبت نام سفارشی خود.

با این حال ، نسخه برتر دارای بیش از 100 الگوی حرفه ای طراحی شده ، ویژگی های مدیریت مشترک ، بلوک های محتوای اضافی ، ادغام های برتر و موارد دیگر است.

7. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster هست بهترین پلاگین ضبط ایمیل در بازار. این به شما کمک می کند تا کاربران بیشتری را به مشترکین و هزینه پرداخت به مشتریان تبدیل کنید.

این ده ها قالب از پیش ساخته شده دارد و به شما امکان می دهد طیف وسیعی از فرم های مختلف سرب پویا مانند پنجره های بازشو ، میله های شناور ، جعبه های اسکرول کشویی و موارد دیگر را ایجاد کنید.

از همه بهتر ، OptinMonster به شما امکان می دهد پیام درست را در زمان مناسب به کاربران درست نشان دهید ، بنابراین می توانید بالاترین تبدیل ممکن را بدست آورید.

می توانید فرم های ثبت نامی را که ایجاد کرده اید با WPForms ادغام کرده و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد را فعال کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید پنجره های بازشویی ایجاد کنید که فرم ثبت نام کاربر شما را دارند.

قبل از اینکه کاربر صفحه را ترک کند ، می توان این پنجره های بازشو را نمایش داد Exit-Intent® فن آوری.

پنجره ثبت نام کاربر OptinMonster

یکی دیگر از ویژگی های عالی ، محدود کردن محتوای برتر است. برای مشاهده محتوای شما ، کاربران باید ثبت نام کرده و در سایت شما حساب کاربری ایجاد کنند.

همچنین می توانید پیگیری فرم را فعال کنید تا ببینید فرم های ثبت نام کاربر شما به چه میزان تبدیل می شوند یا بازدیدکننده ای قبل از تکمیل فرم خارج می شود.

با بهبود تبدیل های خود ، می توانید مشترکین و درآمد خود را بدون نیاز به صرف وقت افزایش دهید افزایش بازدید شما.

بهترین افزونه ثبت نام کاربر برای وردپرس کدام است؟

افزونه های وردپرس که در این مقاله توصیه می کنیم می توانند به شما کمک کنند انواع مختلفی از فرم های ثبت نام کاربر را ایجاد کنید. با این حال ، تصمیم گیری در مورد بهترین افزونه ثبت نام کاربر وردپرس براساس نیاز شما متفاوت خواهد بود.

اگر مبتدی هستید و ساده ترین راه حل را می خواهید ، ادامه دهید فرم های WP.

اگر شما یک توسعه دهنده هستید و می خواهید فرم های پیچیده ثبت نام ایجاد کنید ، هیچ گزینه ای بهتر از این وجود ندارد فرم های مهیب.

اگر به دنبال یک راه حل عضویت وردپرس همه در یک هستید ، پس باید از آن استفاده کنید عضو پرس.

به طور کلی ، بهترین انتخاب برای افزونه ثبت نام وردپرس کاربر است فرم های WP.

شما نه تنها سازنده فرم ثبت نام کاربر و ابزارهای مدیریت کاربر دارید ، بلکه با آن ادغام می شود SeedProd و OptinMonster برای طراحی فرم و ردیابی.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین ثبت نام وردپرس برای وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در اینجا ببینید چگونه CAPTCHA را به فرم های ثبت نام وردپرس خود اضافه کنیم، و لیست ما از باید افزونه هایی برای سایت های تجاری وردپرس داشته باشد.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 7 بهترین افزونه ثبت نام وردپرس (در مقایسه) – 2021 اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044