دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

8 بهترین نرم افزار چت ویدیویی برای تجارت در سال 2021 (گزینه های رایگان)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین نرم افزار چت تصویری برای تجارت خود هستید؟

با کار رایج از راه دور ، بسیاری از مشاغل به روشی برای برقراری ارتباط با تیم و مشتری خود از طریق ویدئو احتیاج دارند.

بسیاری از راه حل های چت تصویری عالی در بازار وجود دارد ، اما چگونه نرم افزار مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب می کنید؟

در این مقاله ، ما بهترین نرم افزار چت ویدیویی را برای مشاغل کوچک به اشتراک می گذاریم و ویژگی های مختلف آنها را برجسته می کنیم ، بنابراین شما می توانید بهترین نرم افزار چت ویدیویی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید.

بهترین نرم افزار چت ویدیویی برای تجارت کوچک 2021 (گزینه های رایگان / رایگان)

چه نوع نرم افزار چت ویدیویی برای شما مناسب است؟

نرم افزار چت تصویری و برنامه های تماس ویدیویی مترادف با برنامه هایی مانند FaceTime ، Google Duo ، WhatsApp ، Viber و Facebook Messenger هستند.

با این وجود ، به جای برقراری ارتباط ساده با دوستان و خانواده ، ممکن است برای حمایت از تجارت خود به ابزارها و قابلیت های حرفه ای بیشتری نیاز داشته باشید.

نرم افزار چت تصویری مناسب از ویژگی های متنوعی برخوردار است تا ارتباطات تجاری را بسیار آسان کند.

  • چت ویدئویی زنده در زمان واقعی برای جلسات تیم
  • همکاری ، اشتراک صفحه و ابزار اشتراک فایل
  • ضبط صفحه برای بررسی جلسات بعدا
  • خدمات رونویسی برای بهبود قابلیت دسترسی تیم
  • ادغام ها برای برقراری تماس از طریق نرم افزاری که قبلاً استفاده می کنید
  • ویدئوهای گروهی و جلسات ویدئویی زنده یک به یک

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین نرم افزار چت ویدیویی بیندازیم که می توانید همراه با خود استفاده کنید وب سایت تجاری وردپرس.

1. RingCentral

حلقه مرکزی

حلقه مرکزی یکی از بهترین نرم افزارهای کنفرانس ویدیویی را برای مشاغل کوچک (Glip نامیده می شود) ارائه می دهد. آنها برخی از غنی ترین نرم افزار چت ویدیویی در بازار را دارند.

ویژگی هایی مانند برنامه ریزی تماس ویدیویی ، اشتراک صفحه ، حاشیه نویسی ، پیام چت زنده و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد.

این نرم افزار ویدئویی با ده ها ابزار دیگر که قبلاً در تجارت خود استفاده می کنید ، ادغام می شود ، مانند سستی، مایکروسافت 365 ، Google Workspace (G Suite) ، و موارد دیگر.

این ادغام ها به شما امکان می دهد تماس های کنفرانس ویدیویی را مستقیماً از این سیستم عامل های شخص ثالث آغاز کنید.

اگر در حال حاضر از سیستم عامل RingCentral برای خود استفاده می کنید سیستم تلفنی تجارت، سپس افزودن این ابزار به گردش کار ارتباطی شما ساده است.

نرم افزار چت تصویری برای اجرای در همه مرورگرهای وب مدرن با حداقل تنظیمات بهینه شده است. این بدان معناست که شما زمان کمتری را به کارهای فنی و زمان بیشتری را به گفتگوها و جلسات ویدیویی خود اختصاص خواهید داد.

قیمت گذاری: Glip by RingCentral چت ویدیویی رایگان را برای حداکثر 200 کاربر در یک تماس ارائه می دهد. مدت زمان مکالمه شما می تواند 24 ساعت باشد. برنامه های قیمت گذاری سفارشی با ویژگی های پیشرفته تر در دسترس هستند.

2. بزرگنمایی کنید

بزرگنمایی

بزرگنمایی یکی از محبوب ترین برنامه های چت ویدیویی در جهان است. این ابزار از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر تاکنون یک تن رشد داشته است.

استفاده از آن به آسانی مشهور است و فقط چند کلیک طول می کشد تا جلسه بزرگنمایی خود را با پیام های فوری همراه برگزار کنید.

به علاوه ، سازگار با کراس پلت فرم است صرف نظر از اینکه از دستگاه Android ، Windows ، Apple یا Linux استفاده می کنید ، می توانید گپ های ویدیویی را از طریق میزکار ، رایانه لوحی و دستگاه های تلفن همراه میزبانی کنید.

تمرکز اصلی آنها کمک به تیم ها با برگزاری جلسات ویدئویی به سرعت و به راحتی است. ویژگی های دیگری مانند رونوشت های قابل جستجو ، اشتراک صفحه و یادداشت برداری مشترک وجود دارد.

ویژگی های منحصر به فرد دیگری را خواهید یافت ، مانند امکان اجرای نظرسنجی های زنده ، حاشیه نویسی درباره فیلم های خود ، افزودن تخته سفید و موارد دیگر.

توجه داشته باشید: تیم ما از Zoom برای جلسات تیم داخلی و تماس های ویدیویی ما استفاده می کند ، جایی که تیم ما فقط از طریق ویدئو یا صدا می تواند به آن بپیوندد. تیم های برتر ما برنامه های حرفه ای دارند که طول جلسات را بیش از 40 دقیقه افزایش می دهد.

قیمت گذاری: بزرگنمایی برای حداکثر 100 شرکت کننده با محدودیت زمانی 40 دقیقه نسخه رایگان دارد. برنامه های پرداختی از 149.90 دلار در سال شروع می شود و پشتیبانی از حداکثر 1000 عضو و ابزارهای همکاری اضافی را ارائه می دهد.

3. GoToMeeting

GoToMeeting

GoToMeeting یک برنامه کنفرانس ویدیویی معروف برای مشاغل کوچک در حال حرکت است. بسیار متنوع است و گپ ویدیویی ، کنفرانس ویدیویی و حتی اشتراک صفحه را ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های اصلی برجسته ، برنامه های موبایل کاربر پسند برای Android و iOS است. هر دوی این برنامه های تلفن همراه به شما امکان می دهند جلسات مجازی را با سهولت شروع و ایجاد کنید.

کیفیت تماس ویدیویی بدون توجه به اینکه تیم شما برای اتصال به تماس چه کیفیتی را انتخاب می کند ، بسیار بالا است.

فراتر از ویژگی های تلفن همراه ، پشتیبانی از ضبط جلسه و رونویسی ، رمزگذاری پایان به پایان ، برنامه ریزی یکپارچه و پشتیبانی از انطباق HIPAA برای مشاغل در فضای پزشکی وجود دارد.

GoToMeeting همچنین خانواده دیگری از محصولات مانند این محصولات را دارد GoToWebinar برای دویدن وبینارهای زنده، و GoToConnect برای تلفن کسب و کار شما

قیمت گذاری: GoToMeeting با 12 دلار در ماه شروع می شود ، برای حداکثر 150 شرکت کننده در جلسه. برنامه ها بسته به تعداد کاربرانی که باید پشتیبانی کنید مقیاس بندی می شوند.

برنامه های سطح بالاتر تعداد شرکت کنندگان را به 250 نفر می رساند و ویژگی های مدیر بیشتری به شما می دهد. برای مشاغل بزرگتر ، طرح Enterprise از 3000 شرکت کننده پشتیبانی می کند.

4. Nextiva

Nextiva

Nextiva یکی از بهترین ارائه دهندگان سیستم تلفن تلفن در بازار است. آنها اخیراً نرم افزار کنفرانس ویدیویی را به لیست پیشنهادهای خود اضافه کرده اند.

این پلتفرم کاملاً مبتنی بر ابر است و شامل یک برنامه دسک تاپ و موبایل است. کیفیت صدا و تصویر به طرز باورنکردنی بالا است ، بنابراین در جلسات مهم هیچ گونه مشکلی پیش نمی آید.

این نرم افزار غنی ترین نرم افزار چت تصویری نیست ، اما شامل ویژگی های مفیدی مانند ، اشتراک صفحه ، اشتراک فایل ، پخش زنده و پشتیبانی از وبینار است.

اگر قبلاً از Nextiva استفاده می کنید تلفن VoIP کسب و کار، سپس افزودن کنفرانس ویدئویی و ویژگی های اشتراک صفحه به روش برقراری ارتباط تجاری آسان است.

قیمت گذاری: کنفرانس ویدئویی Nextiva برای حداکثر 250 شرکت کننده از 25.95 دلار در ماه شروع می شود. شرکت کنندگان نامحدود با قیمت 35.95 دلار در ماه شروع می شوند.

5. تیم های مایکروسافت

تیم های مایکروسافت

تیم های مایکروسافت یک سرویس چت تصویری محبوب برای مشاغلی است که از اکوسیستم برنامه های Microsoft 365 استفاده می کنند.

شما می توانید به راحتی و با چند کلیک از برنامه جلسات بصورت رو در رو مجازی را میزبانی کنید.

همچنین برای مشاغل بزرگ بسیار مناسب است ، زیرا ویژگی های اضافی را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد جلسات ویدیویی را برای حداکثر 10 هزار عضو تنظیم کنید و وبینارهای میزبان برای تیم شما یا مردم

این ابزار از طیف گسترده ای از ویژگی ها برای ارتقا meetings جلسات ویدئویی شما از جمله ، اشتراک صفحه ، ضبط تماس ، زیرنویس زنده و چت گروهی زنده در هنگام تماس های ویدئویی برخوردار است.

از هدست های کنفرانس موبایل ، دسک تاپ و بلوتوث می توانید در هر تماسی استفاده کنید.

قیمت گذاری: تیم های مایکروسافت از 5 کاربر در هر ماه در هر ماه شروع می شود ، که به شما پشتیبانی می دهد تا حداکثر 300 شرکت کننده در جلسه.

6. برنامه های Google Meet / G Suite

Google Meet

Google Meet یک نرم افزار چت تصویری است که بخشی از آن است محل کار Google پلت فرم (G Suite سابق).

اگر شما یک کاربر فعال Google هستید ، این امر به طور یکپارچه با سایر ابزارهای شما مانند Google Calendar ، Chrome ، Google Forms ، Gmail و سایر موارد ادغام می شود.

این برنامه مخصوص صاحبان مشاغل کوچک طراحی شده است و نسخه پیشرفته Google Hangouts است. هدف این نرم افزار چت تصویری با کیفیت بالا کمک به شما در تعامل ساده با مشتریان و مشتریان شخص ثالث است.

این یک رابط کاملاً مبتنی بر وب دارد ، بنابراین هیچ نرم افزار شخص ثالث خارجی برای نصب وجود ندارد. این شامل شماره گیری به شماره تلفن است ، بنابراین اعضای تیم می توانند در صورت لزوم از طریق تماس صوتی به آن بپیوندند.

قیمت گذاری: استفاده از Google Meet کاملاً رایگان است. می توانید در Google Workforce Essentials ثبت نام کنید که از 6 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود و به شما امکان دسترسی به ویژگی های اضافی گپ ویدیویی را می دهد.

7. جلسات اوما

اوما

اوما محبوب است ارائه دهنده تلفن VOIP کسب و کار که راه حل های کنفرانس ویدیویی یک به یک و با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

این ویژگی های استاندارد مانند چت ویدیویی HD زنده ، بی صدا کردن میزبان و پیوند هم اکنون برای جلسات مجازی فوری را ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ابزار این است که دو یا چند نفر می توانند همزمان صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارند. این به شما امکان می دهد تیم های مجازی شما به راحتی همکاری کرده و اطلاعات را سریعتر به اشتراک بگذارند.

شما می توانید حداکثر 25 کاربر را در یک تماس ویدیویی از طریق تلفن همراه ، دسک تاپ و در مرورگرهای آنها داشته باشید.

همچنین یک مدیر جلسه مجازی عمیق وجود دارد ، بنابراین می توانید تماس های ویدیویی خود را در کل کسب و کار خود برنامه ریزی و مدیریت کنید.

قیمت گذاری: جلسات Ooma با طرح Ooma Office Pro در دسترس است که از 24.95 دلار در ماه شروع می شود.

8. اسکایپ

اسکایپ

اسکایپ امروزه یکی از طولانی ترین نرم افزارهای گفتگوی ویدیویی در بازار است. استفاده و نصب آن کاملاً رایگان است و تقریباً در همه سیستم عامل ها و مرورگرهای مدرن می توانید از آن استفاده کنید.

سطح رایگان از تماس ویدیویی حداکثر 50 کاربر پشتیبانی می کند. این برنامه دارای ویژگی های ساده ای مانند اشتراک صفحه ، امکان تار کردن زمینه های صفحه ، زیرنویس زنده ، ویژگی اصلی چت و موارد دیگر است.

به طور کلی ، این سطح از ویژگی های دیگر ابزارهای موجود در این لیست را ندارد. اما ، این یک گزینه رایگان عالی برای نیازهای ساده چت ویدیویی است.

قیمت گذاری: اسکایپ یک برنامه برای همیشه رایگان دارد ، در حالی که برنامه های تجاری پولی از 5 دلار در ماه شروع می شوند.

بهترین نرم افزار چت ویدیویی (Expert Pick) کدام یک است؟

تمام نرم افزارهای معروف گپ ویدیویی که در بالا ذکر شد به شما کمک می کنند تا با اعضای تیم و مشتریان خود گپ ویدیویی داشته باشید. با این حال ، شما همچنان به بهترین ابزار برای نیازهای خود نیاز دارید.

اگر می خواهید یک نرم افزار گپ ویدیویی داشته باشد که بتواند همه نیازهای ارتباطی دیجیتال و تجاری شما را مدیریت کند ، پس RingCentral (گرفتن) یک انتخاب عالی است

اگر به دنبال یک سرویس چت تصویری مستقل هستید که استفاده از آن ساده باشد و قابل مقیاس باشد ، بنابراین بزرگنمایی یک انتخاب عالی است

GoToMeeting و تیم های مایکروسافت هر دو گزینه بسیار خوبی نیز هستند و امکان چت ویدیویی را از طریق چندین سیستم عامل و دستگاه مختلف فراهم می کنند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین نرم افزار چت ویدیویی را برای تجارت کوچک خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید بهترین نرم افزار چت زنده و بهترین نرم افزار اطلاع رسانی فشار برای وردپرس

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044