حافظه T-Force DELTA RGB DDR5 تیم گروپ – سرعتی تا ۵۶۰۰ مگابیت بر ثانیه

بالاخره شاهد معرفی اولین کیت‌های حافظه سری گیمینگ T-Force DELTA RGB DDR5 شرکت تیم گروپ هستیم که برای گیمرها و اورکلاکرها طراحی شده است.

تیم گروپ قبلا مدل‌های میان رده Elite DDR5 و سری صنعتی حافظه‌های DDR5 خود را که از استاندارد JEDEC با سرعت انتقال ۴۸۰۰ مگابیت بر ثانیه و تا حجم ۳۲ گیگابایت پشتیبانی می‌کرند، معرفی کرده. T Force اما با رونمایی از کیت‌های گیمینگ DELTA RGB DDR5 سرعت، طراحی ظاهری و پشتیبانی از اورکلاک را بهبود داده است.

حافظه T-Force DELTA RGB DDR5 تیم گروپ

حافظه T-Force DELTA RGB DDR5

با توجه به اطلاعات Team Group حافظه گیمینگ محور T-Force DELTA RGB DDR5 در نسخه‌های ۱۶ و ۳۲ گیگابایتی با سرعتی از ۴۸۰۰ مگابیت بر ثانیه تا ۵۶۰۰ مگابیت بر ثانیه ارائه خواهد شد. این حافظه‌ها از XMP 3.0 و اورکلاک با تنها یک کلیک پشتیبانی می‌کنند. فارغ از آن ما انتظار ECC و همچنین معماری PMIC را داریم که تنظیم کننده ولتاژ را از روی مادربرد به خود حافظه منتقل می‌کند. تیم گروپ اشاره کرده که حافظه T Force گیمینگ آنها می‌تواند به ولتاژ ۲٫۶ ولت دست یابد و عملکرد اورکلاک خیره کننده‌ای را به همراه داشته باشد.

یکی از جنبه‌های خاص T-Force DELTA RGB DDR5 بدون شک به استفاده از یک حرارت پخش کن بسیار بزرگ با نورپردازی RGB روی آن باز می‌گردد. این نورپردازی را می‌توان به شکل مستقل کنترل کرد که به کاربران شخصی سازی بیشتری را نوید می‌دهد. تیم گروپ از قبل کیت‌های نمونه خود را برای تولید کنندگان مادربرد مانند ایسوس، گیگابایت، ازراک، بایوستار و MSI برای ارزیابی ارسال کرده است. این شرکت انتظار دارد که ماژول‌های مذکور در فصل چهارم ۲۰۲۱ به شکل جهانی در کنار پردازنده‌های Alder Lake دسکتاپی اینتل در دسترس قرار گیرند.

حافظه T-Force DELTA RGB DDR5

این کیت‌های حافظه تا سه سال ضمانت خواهند شد و در حالی که فعلا صحبتی از قیمت گذاری نشده اما حافظه Elite DDR5 این شرکت قیمتی در حدود ۳۰۰ دلار برای نسخه ۳۲ گیگابایت (۴۸۰۰ مگابیت بر ثانیه) دارد و این یعنی ما انتظار برچسب ۲۰۰ الی ۲۵۰ دلاری برای مدل ۱۶ گیگابایتی گیمینگ (۴۸۰۰ مگابیت بر ثانیه) و ۳۵۰ الی ۴۰۰ دلار برای مدل ۳۲ گیگابایتی را داریم.

امتیاز: ۵٫۰ از ۵ (۱ رای)