دیتکو - لوگو

13 بهترین افزونه چندرسانه ای وردپرس که باید استفاده کنید (انتخاب متخصص)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین افزونه های چندرسانه ای وردپرس هستید؟

افزونه های چند سایته وردپرس می توانند به گسترش ویژگی های شبکه چند سایته شما کمک کرده و مدیریت شبکه وب سایت های شما را بسیار آسان کنند.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های چندرسانه ای وردپرس را برای شبکه چند سایته وردپرس شما انتخاب کرده ایم.

بهترین افزونه های چندرسانه ای وردپرس (فوق العاده مفید)

برای کسانی که تازه وارد هستند ، شبکه چند سایته وردپرس به شما امکان می دهد چندین سایت یا وبلاگ وردپرس را از یک نصب وردپرس اجرا و مدیریت کنید.

استفاده از یک شبکه چند سایته مزایای بسیاری دارد ، از جمله ، شما می توانید پلاگین ها و تم ها را برای چندین سایت از یک داشبورد متمرکز نصب کنید.

اگر هنوز شبکه چند سایته وردپرس خود را ایجاد نکرده اید ، راهنمای گام به گام را در دسترس داریم نحوه نصب و راه اندازی یک شبکه چند سایته وردپرس.

این امر شما را در روند انتخاب صحیح راهنمایی می کند میزبانی وردپرس، راه اندازی شبکه ، راه اندازی شبکه سایت ها و موارد دیگر.

با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های چندرسانه ای وردپرس بیندازیم که باید استفاده کنید.

توجه داشته باشید: اکثر افزونه های وردپرس بصورت یکپارچه با محیط های چند سایته وردپرس کار می کنند. با این حال همیشه تعداد کمی وجود دارد که با هم سازگار نیستند. در زیر لیست مفیدترین افزونه های ما برای همه شبکه های چند سایته آورده شده است.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights هست بهترین راه حل Google Analytics برای وردپرس که توسط بیش از 3 میلیون وب سایت استفاده می شود. به راحتی به شما امکان می دهد Google Analytics را به وردپرس اضافه کنید و داده های ترافیک خود را مستقیماً از داشبورد مدیر وردپرس خود مشاهده کنید.

با دسترسی آسان به این داده ها می توانید میزان بازدید خود را افزایش دهید ، لیست ایمیل، و درآمد

در یک شبکه چند سایته وردپرس ، تمام تجزیه و تحلیل های زیر سایت شما در یک مکان در دسترس هستند. با این کار می توانید ببینید که کدام سایت ها با یک نگاه عملکرد خوبی دارند.

هنگامی که MonsterInsights را تنظیم می کنید ، می توانید انتخاب کنید که کدام سایت را می خواهید ویژگی تجزیه و تحلیل را فعال یا غیرفعال کنید.

ما چندین راهنما داریم که به شما نشان می دهند نحوه راه اندازی Google Analytics در وردپرس و نحوه پیگیری تعامل کاربر.

وجود دارد نسخه رایگان از MonsterInsights موجود ، با این حال نسخه ممتاز قدرت واقعی این ابزار را باز می کند.

2. WP Mail SMTP

WP نامه SMTP

WP نامه SMTP بهترین افزونه WordPress SMTP در بازار است که بیش از 2 میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند. یک افزونه SMTP اطمینان حاصل خواهد کرد که هر گونه ایمیل ارسال شده از سایت وردپرس شما به کاربران شما می رسد.

اکثر شرکت های میزبان وردپرس عملکردی را برای ارسال ایمیل از طریق وردپرس به درستی تنظیم نکرده اند. برخی حتی این قابلیت را کاملاً مسدود می کنند.

WP Mail SMTP با اجازه دادن به شما برای ارسال ایمیل از طریق یک آدرس ، این مشکل را برطرف می کند ارائه دهنده خدمات SMTP مانند Amazon SES ، Gmail ، Mailgun و غیره. این اطمینان می دهد که ایمیل های شما واقعاً تحویل داده می شوند و در هرزنامه قرار نمی گیرند.

با چند سایت WP Mail SMTP می توانید حساب های ایمیل مختلفی را برای هر وبلاگ یا سایت وردپرس در شبکه خود تعیین کنید.

نسخه رایگان WP Mail SMTP برای اکثر شبکه های چند سایته کار خواهد کرد.

با این حال ، پرداخت می شود WP Mail SMTP Pro برای تنظیم پیکربندی که برای شما مناسب است ، دستکش سفید راه اندازی و پشتیبانی می کند.

3. AIOSEO

همه در یک جستجوگرها

همه در یک جستجوگرها هست بهترین افزونه SEO برای وردپرس در بازار مورد استفاده بیش از 2 میلیون سایت وردپرسی.

این یک راه حل جامع برای سئو است که تمام ویژگی های لازم برای بهبود سئو سایت در سراسر شبکه وب سایت های شما را ارائه می دهد.

این پلاگین می تواند به شما در بهینه سازی عنوان متا ، توضیحات متا ، ایجاد نقشه سایت ، بهینه سازی برای رسانه های اجتماعی ، اتصال سایت های خود به کنسول جستجوی Google، و بیشتر.

برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای ما مراجعه کنید نحوه تنظیم صحیح All in One SEO برای وردپرس.

وجود دارد نسخه رایگان All in One SEO در دسترس. با این حال ، نسخه حرفه ای دارای ویژگی های اضافی مانند SEO محلی ، سئو WooCommerce ، سئو تصویر و موارد دیگر است.

اگر انواع مختلفی از سایتها را در شبکه چند سایته خود داشته باشید ، این امر می تواند به شما در بهینه سازی کامل آنها کمک کند.

4. پیشرفت های چند سایته

پیشرفت های چند سایته

پیشرفت های چند سایته یک افزونه قدرتمند چند سایته است که به شما کمک می کند تا کل منطقه مالتی سایت خود را در بخش مدیریت وردپرس شخصی سازی کنید.

این افزونه اطلاعات مربوط به سایتهای موجود در شبکه شما را شامل می شود ، منابعی که سایت ها از آنها استفاده می کنند ، افزونه های فعال ، مضامین ، مضامین کودکانه، و بیشتر.

همچنین به شما امکان می دهد داشبورد سرپرست سایت های زیرمجموعه خود را بهینه کنید. این به شما امکان می دهد اطلاعات مفید هر مدیر را نشان دهید و جزئیات غیر ضروری را از قسمت باطن پنهان کنید.

5. سوئیچینگ کاربر

سوئیچینگ کاربر

سوئیچینگ کاربر افزونه ای است که به شما امکان می دهد بین گزینه های مختلف جابجا شوید نقش های کاربر با چند کلیک.

به عنوان مثال ، ممکن است برای عیب یابی یا آزمایش سایت لازم باشد بین نقش های مختلف کاربر جابجا شوید؟ این افزونه به شما امکان می دهد با یک کلیک فوراً از یک حساب به حساب دیگر بروید.

این افزونه سطح امنیتی بالایی را حفظ می کند و هرگز رمزعبور حساب را فاش نمی کند. کاربران فقط مجاز به جابجایی بین حساب هایی هستند که از قبل مجاز شده اند.

اگر در حال اجرا هستید فروشگاه آنلاین با استفاده از WooCommerce ، این پلاگین ادغام شده و به شما امکان می دهد این کاربران را نیز مدیریت کنید.

6. InfiniteWP

بی نهایت WP

بی نهایت WP یکی از بهترین ابزار برای مدیریت چندین سایت وردپرس. به شما امکان می دهد به سادگی افزونه ، طرح زمینه و وردپرس وردپرس را از یک داشبورد مدیریت کنید.

این یک راه حل عالی برای فریلنسرها و آژانس هایی است که وب سایت های مشتری را مدیریت می کنند.

نسخه رایگان به شما امکان کنترل به روزرسانی های سایت را می دهد. با این حال ، افزونه حق بیمه ویژگی های بیشتری مانند پشتیبان گیری درخواستی ، مهاجرت ، صحنه سازی سایت ها ، انتشار پست و صفحه ، اسکن بدافزار و موارد دیگر را باز می کند.

این افزونه به شما امکان کنترل نهایی بر همه سایتهای موجود در شبکه چند سایته شما را می دهد.

7. اعضا

کاربران - پلاگین ویرایشگر نقش کاربر

اعضا یک پلاگین ویرایشگر نقش کاربر است که به شما امکان می دهد به سادگی ایجاد ، مدیریت و تغییر کنید نقش های کاربر در کل شبکه سایت های وردپرسی شما.

اگر شبکه ای از سایت ها را با تعداد زیادی کاربر وردپرس اجرا می کنید ، این افزونه نظارت و مدیریت دسترسی و مجوزها را بسیار آسان می کند.

غالباً مدیران از این افزونه برای ایجاد نقشهای کاربر سفارشی با مجوزهای خاص برای افزایش امنیت استفاده می کنند.

این افزونه توسط تیم پشتیبان نگهداری می شود عضو پرس که هست بهترین افزونه عضویت در وردپرس که به شما امکان می دهد دوره های آنلاین ، محتوای برتر و موارد دیگر را ایجاد و بفروشید.

8. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster یکی از بهترین ابزارهای تولید سرب در بازار. بیش از 1.2 میلیون سایت از جمله ClickBank ، Pinterest ، Patreon و غیره به آن اعتماد دارند.

این ابزار به شما امکان می دهد در کل شبکه سایت های وردپرس خود ، حالت های popup بالا و فرم تولید سرب با قابلیت تبدیل بالا ایجاد کنید. یک ویژگی فعال سازی شبکه وجود دارد که به شما امکان می دهد کمپین های مختلفی را برای هر سایت در شبکه خود ایجاد کنید.

OptinMonster دارای یک کتابخانه الگوی بزرگ و یک سازنده کشیدن و رها کردن گسترده برای ایجاد پنجره های بازشو سفارشی ، اسلایدها ، ارتقا content محتوا، و بیشتر.

فناوری Exit-Intent® به شما کمک می کند بازدیدکنندگانی که سایت های شما را ترک می کنند به مشترک و مشتری تبدیل کنید.

با نصب چند سایت ، تمام داده های کمپین شما در یک مکان در دسترس است. با این کار می توانید نتایج تلاش های خود را برای تولید سرب مشاهده کرده و تبدیلات خود را در چندین وب سایت بهبود بخشید.

9. تکثیر کننده

تکثیر کننده

تکثیر کننده بهترین است افزونه مهاجرت وردپرس. این اجازه می دهد تا شما به راحتی مهاجرت کنید وبلاگ وردپرس بین سرورهای مختلف و حساب های میزبانی وردپرس.

استفاده از این پلاگین بسیار آسان است. به شما امکان می دهد به سادگی تمام پرونده های وب سایت خود را بارگیری کرده و در سرور جدید خود بارگذاری کنید.

وجود دارد نسخه رایگان از افزونه ، اما برای انتقال شبکه ای از سایت ها ، به نسخه برتر افزونه نیاز دارید. مهاجرت به کل یک شبکه چند سایته وردپرس ممکن است استرس زا به نظر برسد ، اما این افزونه بیشتر مراحل کار را ساده می کند.

می توانید کل شبکه چند سایته خود را در همه برنامه ها کپی کنید ، اما برای نصب مجدد سایت های جدید به راحتی ، به یک طرح برتر نیاز دارید.

10. فرم های WP

فرم های WP

فرم های WP هست بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس در بازار. بیش از 4 میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند.

ایجاد فرم های تماس ساده بسیار آسان است ، فرم های ثبت نام کاربر، فرم های چند صفحه ای و موارد دیگر.

اجرای یک شبکه چند سایته به این معنی است که نیازهای مختلفی خواهید داشت. این افزونه می تواند به شما در دیدار با همه آنها کمک کند.

حتی اگر از ویژگی های زیادی برخوردار باشد ، استفاده از آن بسیار آسان است. آنها یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن دارند که به شما کمک می کند تا سریع فرم های تماس پیشرفته را بسازید و آنها را متناسب با وب سایت خود تنظیم کنید.

یک کتابخانه الگوی بزرگ وجود دارد که به شما کمک می کند انواع مختلف فرم را به سرعت به سایت خود اضافه کنید.

نسخه رایگان WPForms Lite در صورت نیاز به افزودن فرم های تماس ساده به سایت های خود ، می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

11. موشک WP

موشک WP

موشک WP یکی از بهترین افزونه های ذخیره وردپرس در بازار.

یک پلاگین caching می تواند کمک کند سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس خود را افزایش دهید بدون مهارت فنی

پس از نصب و فعال سازی افزونه در سایت شما ، سرعت بارگذاری شما به طور خودکار بهبود می یابد. انواع ویژگی های پیشرفته ای وجود دارد که می توانید بسته به نوع وب سایتی که اجرا می کنید شخصی سازی کنید.

این یکی از معدود افزونه های حافظه پنهان است که مجهز به بارگذاری تنبل ، کوچک سازی ، حافظه پنهان صفحه ، بارگیری حافظه پنهان ، فشرده سازی فایل استاتیک ، بارگیری قلم و موارد دیگر است.

WP Rocket به شما امکان می دهد سرعت سایت خود را بدون تأثیر بر صفحات و پست های خود در هر سایتی بهبود ببخشید.

12. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus هست بهترین افزونه پشتیبان گیری برای وردپرس. به راحتی می توانید با چند کلیک از سایت های وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

شبکه چند سایته وردپرس شما می تواند ده ها یا حتی صدها زیرمجموعه داشته باشد ، بنابراین برای ایمن نگه داشتن هر سایت در شبکه باید از یک پلاگین پشتیبان استفاده کنید.

این افزونه به شما کمک می کند برای هر سایتی در شبکه خود پشتیبان گیری خودکار ایجاد کنید.

می توانید پشتیبان های خود را در رایانه خود ذخیره کنید یا با سایر خدمات ذخیره سازی ابری ادغام شوید. یک ویژگی عالی برای بازیابی یک سایت با یک کلیک وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما مراجعه کنید نحوه پشتیبان گیری و بازیابی سایت وردپرس خود با UpdraftPlus.

نسخه رایگان این افزونه در دسترس است ، اما برنامه های پرداخت شده پشتیبانی اولویت و حتی ویژگی های بیشتری را به شما ارائه می دهند.

13. تعویض کننده زبان چندرسانه ای

تعویض کننده زبان چندرسانه ای

تعویض کننده زبان چندرسانه ای قابلیت های چند زبانه را به شبکه چند سایته وردپرس شما اضافه می کند.

پلاگین های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید یک سایت وردپرس چند زبانه ایجاد کنید. اما ، این پلاگین به چند سایت وردپرس اختصاص داده شده است.

به شما امکان می دهد ترجمه ها را در چندین سایت مدیریت کنید. شما می توانید ترجمه ها را برای صفحات ، پست ها ، طبقه بندی ها، و برچسب ها در تمام ویژگی های شما.

با استفاده از این افزونه ، مدیریت ترجمه برای کل وب سایت ها یا ترجمه محتوای جداگانه در کل شبکه شما آسان است.

افکار نهایی + افزونه های چندرسانه ای بیشتر وردپرس

بیش از 58000 افزونه وردپرس در دسترس است و بیشتر آنها در یک شبکه چند سایته کار می کنند.

بسته به نیاز خود ، ممکن است بخواهید گزینه های متخصص زیر را مشاهده کنید:

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین های چند سایته وردپرس را برای خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای نهایی ما را در اینجا ببینید نحوه ایجاد آدرس ایمیل کسب و کار، و نحوه دریافت شماره تلفن مجازی برای وب سایت شما

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 13 بهترین افزونه چندرسانه ای وردپرس که باید استفاده کنید (انتخاب متخصص) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044