دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

3- انتخاب قالب و دیدن نمونه سایت ها

قالب وردپرس

فهرست عنوان محتوای صفحه

یکی از جذابیت های هر سایتی قالب و ظاهر قابل نمایش آن برای بازدید کنندگان می باشد، انتخاب قالب نیز شاخصهایی دارد که برخی از مهمترین آنها ذکر می گردد.

درصورتیکه فرصت مطالعه مطالب را ندارید اینجا را کلیک نمایید تا اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال شود

1- سرعت : قالب نباید آنقدر عکس و انیمیشن و افکت داشته باشد تا هنگام بازدید از سایت با کندی مواجه شویم. استاندارد سرعت لود (بالا آمدن) صفحه اصلی سایت در شرایط متعادل 3 ثانیه است

2- انعطاف و واکنش : پیشرفت فناوری و حضور دستگاه های مختلف برای مرور سایتها مانند استفاده از موبایل، تبلیت و … برنامه نویسان را بر آن داشته تا قالب ها را واکنشگرا طراحی کنند بدین معنی که هنگام تغییر سایز صفحه از دستگاهی به دستگاه دیگر، قالب نسبت به ابعاد صفحه واکنش نشان داده و به همان اندازه تغییر کند.

3- بهینه برای موتورهای جستجو : قالب باید در بخش فوقانی کدهای خود (اصطلاحاً هدر نامیده میشود) دارای جدیدترین فناوریهای بهینه شده برای موتورهای جستجو باشد بدین معنی که با تغییر تاکتیک های موتورهای جستجو برای مرور سایتها ، باید تکینیک های جذب موتور به سمت سایت در قالب وجود داشته باشد.

فاکتورهای دیگری هم وجود دارند که بی تاثیر در انتخاب قالب نیستند مانند قیمت، راحتی نصب، حجم کم و … ولی سه فاکتور ذکر شده شاید جزو اساسی ترین وجه برای انتخاب یک قالب مناسب باشد.

دیتکو متناسب با صلیقه مشتریان و هماهنگ با سه شاخص ذکر شده بیش از 150 قالب را برای مشاغل گوناگون آماده نموده تا از بتوان قبل از اقدام به بارگزاری محتوا ظاهر آراسته ای برای سایت شما فراهم گردد.

برای دیدن پیش نمایش از دسته بندی های مختلف این قالب ها روی همین متن کلیک نمایید.
ضمنا لینک نمونه سایتها در قسمت فهرست بالای سایت دیتکو نیز موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044