دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

5 بهترین افزونه کوپن چرخش چرخ WooCommerce (مقایسه شده)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال یک پلاگین کوپن چرخشی برای ووکامرس هستید؟

چرخش برای برنده شدن چرخشی یک تکنیک گیمیفیکیشن است که به شما کمک می کند تا منجر شود و فروش کلی را افزایش دهید.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های کوپن چرخشی WooCommerce را به اشتراک می گذاریم که می توانید برای رشد فروش خود استفاده کنید.

woocommerce یک پلاگین کوپن چرخشی می چرخاند

چرا به پلاگین کوپن چرخشی نیاز دارید؟

سخت ترین قسمت اجرای a فروشگاه ووکامرس بازدیدکنندگان خود را مشغول نگه داشته و آنها را به مشتری تبدیل می کند.

یک روش ساده برای انجام این کار استفاده از پنجره چرخشی تخفیف چرخ است. این روش با پاداش دادن به کاربران هنگام تعامل با چرخ تخفیف شما ، از تکنیک های بازی سازی استفاده می کند.

به عنوان مثال ، وقتی شخصی آدرس ایمیل خود را برای چرخاندن چرخ وارد می کند ، می توانید مشوق های مختلفی مانند حمل و نقل رایگان ، کوپن تخفیف ، محصولات پیشنهادی و موارد دیگر را ارائه دهید.

این به شما کمک می کند مشتریان وفادار بسازید و فروش خود را در فروشگاه ووکامرس خود افزایش دهید.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین پلاگین های کوپن چرخشی WooCommerce برای شما بیندازیم فروشگاه آنلاین.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster هست بهترین افزونه تولید سرب برای وردپرس که به شما امکان می دهد اشکال شگفت انگیز اپتین ایجاد کنید.

استفاده از آن بسیار آسان است و به شما کمک می کند تا لیست ایمیل خود را افزایش دهید ، منجر به تولید ، رها شدن گاری را کاهش دهید، و تبدیلات خود را به سرعت افزایش دهید.

OptinMonster الگوهای از پیش ساخته شده برای را ارائه می دهد ایجاد چرخش برای برنده شدن چرخ در ووکامرس.

با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن آن ، می توانید چرخش چرخ را به روشی که می خواهید تنظیم کنید. همچنین گزینه های زیادی برای شخصی سازی ارائه می دهد.

می توانید عناصر بلوک مانند دکمه ها ، تایمر شمارش معکوس ، تصاویر ، متن ، فیلم ها و موارد دیگر را اضافه کنید. گزینه های دیگر شامل تغییر تنظیمات صفحه نمایش ، نشان دادن optin به عنوان صفحه تمام صفحه یا اسلاید صفحه و افزودن رنگ های سفارشی است.

ویرایش بخشهای مختلف چرخش خود برای برنده شدن چرخ

OptinMonster همچنین قوانین گسترده نمایش WooCommerce را ارائه می دهد. وقتی بازدیدکنندگان کالای خاصی را مشاهده می کنند یا تعداد خاصی از کالاها را در سبد خرید خود دارند ، می توانید چرخش خود را برای چرخاندن نشان دهید.

علاوه بر این ، هنگامی که کاربر زمان مشخصی را در صفحه صرف می کند ، موقعیت جغرافیایی خاصی را هدف قرار می دهید ، یا می توانید از گزینه هدف-خروج فناوری تبدیل بازدیدکنندگان متروکه به مشتری.

شما حتی می توانید OptinMonster را با موارد مختلف ادغام کنید ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند قطره قطره، تماس مداوم، ConvertKit، و غیره.

چرخش برای برنده شدن پیش نمایش کوپن

قیمت گذاری: برای ایجاد کمپین های چرخ کوپنی در OptinMonster ، به برنامه رشد نیاز دارید که هزینه آن 49 دلار در ماه است.

2. تخفیف Win-Wheel برای ووکامرس

تخفیف چرخ برنده برای تجارت جهانی

تخفیف چرخ برنده برای ووکامرس گزینه عالی دیگری برای افزودن چرخش برای برنده شدن پنجره بازپرداخت در ووکامرس است.

استفاده از آن بسیار آسان است و سازنده کشیدن و رها کردن را ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد چرخش خود را برای برنده شدن چرخ ها ، افزودن یا حذف بخشهای جدید ، تغییر موقعیت آنها و موارد دیگر تنظیم کنید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از Discount Win-Wheel برای WooCommerce این است که همه پنجره های بازشو از طریق تلفن همراه پاسخگو هستند. به این ترتیب گزینه های شما به راحتی در هر دستگاهی کار می کنند.

همچنین گزینه های مختلف ماشه برای نمایش چرخ تخفیف شما وجود دارد. می توانید راه اندازها را تنظیم کنید تا پنجره بازشو هنگام خروج ، با کلیک روی نمادها ، در صفحات خاص نشان داده شود و همچنین زمانبندی های صفحه نمایش ویرایش شود.

قیمت گذاری: تخفیف Win-Wheel برای قیمت WooCommerce از 39 دلار شروع می شود.

3. چرخ WP Optin

wp چرخ optin

WP Optin Wheel یک پلاگین رایگان وردپرس برای ایجاد چرخش فرم کوپن چرخ optin برای سایت WooCommerce شما است. به شما کمک می کند تا با استفاده از گیمیفیکیشن ، تعامل و تبدیل کاربر را افزایش دهید.

این افزونه کاربر پسند است ، موضوعات از پیش تعریف شده را ارائه می دهد و توانایی شخصی سازی هر 12 برش موجود در چرخ را دارد.

شما می توانید تخفیف ، پیوندی به صفحه محصول خود یا یک قطعه ضرر اضافه کنید. به طور مشابه ، به شما امکان می دهد رنگ ، متن ، دکمه ها و موارد دیگر را در چرخ تخفیف خود تغییر دهید.

WP Optin Wheel نیز هست GDPR آماده و به راحتی با MailChimp ادغام می شود ، بنابراین می توانید ایمیل های مشتریان خود را جمع آوری کنید.

قیمت گذاری: WP Optin Wheel یک افزونه رایگان است.

4. چرخ پنجره ها

چرخ پنجره های بازشو

چرخ پنجره ها یک پلاگین برتر وردپرس است و افزودن چرخش چرخشی WooCommerce به فروشگاه تجارت الکترونیک شما را بسیار آسان می کند.

به غیر از ووکامرس ، این افزونه در سیستم عامل های دیگری مانند Shopify ، Magento و Squarespace نیز کار می کند.

Wheel of Popups یک ویرایشگر دسک تاپ ارائه می دهد و گزینه های زیادی برای شخصی سازی وجود دارد. می توانید نوع تبلیغاتی را که می خواهید اجرا کنید ، مانند پنجره بازشو در وب سایت ، پنجره بازشو به صورت مستقل یا ابزارک تعبیه کنید.

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد چرخش چرخ چرخ را ویرایش کنید. می توانید چندین طرح را انتخاب کنید ، موضوع رنگ را ویرایش کنید ، آرم برند خود را اضافه کنید و موارد دیگر.

گفته شده ، حتی به شما امکان می دهد محرک های مختلفی را برای نمایش پنجره بازشو در فروشگاه WooCommerce تنظیم کنید. به عنوان مثال ، می توانید آنها را بر اساس دستگاه کاربر ، URL صفحه هدف ، زمان صرف شده در صفحه و زمان خروج نمایش دهید.

قیمت گذاری: قیمت چرخ های پنجره ها از 19 دلار در ماه شروع می شود.

5. چرخش چرخ برای WooCommerce

چرخش چرخ برای تجارت جهانی

چرخش چرخ برای WooCommerce یک برنامه افزودنی پولی است که به شما کمک می کند بازدید کنندگان را از طریق پنجره های چرخشی چرخان به مشتری تبدیل کنید.

چرخ تخفیف کاملاً قابل تنظیم است ، زیرا شما کنترل کامل تغییر رنگ آن به ویرایش پیام متنی را دارید.

مانند بسیاری از پلاگین های دیگر در لیست ما ، این افزونه WooCommerce همچنین به شما امکان می دهد هر قطعه چرخ را تغییر دهید. می توانید برش های نامحدودی را که می خواهید اضافه کنید و از پیش نمایش فوری برای مشاهده تغییرات خود استفاده کنید.

به غیر از این ، چرخش چرخ برای WooCommerce گزینه های مختلفی را برای نمایش چرخش شما برای برنده شدن پنجره های پنجره ارائه می دهد.

قیمت گذاری: چرخش چرخ برای WooCommerce با 49 دلار در سال در دسترس است.

بهترین افزونه WooCommerce Spin a Wheel Coupon کدام یک است؟ (انتخاب متخصص)

ما اعتقاد داریم که OptinMonster بهترین WooCommerce یک پلاگین کوپن چرخشی در بازار است. بسیاری از گزینه های قدرتمند هدف گیری و شخصی سازی را ارائه می دهد که به سادگی در سایر راه حل ها موجود نیست.

با این حال ، اگر به افزونه رایگان علاقه مند هستید که ویژگی های اساسی طراحی را ارائه می دهد ، آن را بدهید WP Optin Wheel تلاش.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین WooCommerce را به یک چرخش پلاگین کوپن بیابید. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به راهنمای ما بیندازید بهترین نرم افزار چت زنده برای افزایش فروش ، و بهترین سازندگان صفحه وردپرس برای ایجاد صفحات فرود سفارشی.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 5 بهترین افزونه کوپن چرخش چرخ WooCommerce (مقایسه شده) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044