دیتکو - لوگو

8 بهترین افزونه ارسال محبوب برای وردپرس (مقایسه شده)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال راهی برای نمایش پست های محبوب در وب سایت وردپرس خود هستید؟

نمایش پست های پرطرفدار به بازدیدکنندگان کمک می کند تا بهترین محتوای شما را پیدا کرده و بازدید صفحه شما را افزایش دهند. این همچنین یک روش عالی برای پیوند دادن صفحات خود برای افزایش سئو است.

در این مقاله ، بهترین افزونه های پست محبوب برای وردپرس را به اشتراک خواهیم گذاشت.

بهترین پلاگین های محبوب پست برای وردپرس

چرا از افزونه Popular Posts استفاده می کنید؟

استفاده از افزونه پست های محبوب وردپرس به شما کمک می کند تا کاربران را به سمت مقالاتی سوق دهید که سایر کاربران از قبل برای آنها مفید بوده اند.

پست های پرطرفدار معمولاً موفق ترین محتوای شما هستند ، به این معنی که احتمال افزایش جذابیت کاربر ، تبدیل و فروش آنها بیشتر است.

آنها همچنین فرصت خوبی برای پیوند داخلی با سایر مقالات کم محبوب شما هستند. این باعث بهبود نمره جستجوگرها برای سایر مقالات و به کاربران در کشف محتوای بیشتر کمک می کند.

با استفاده از پست های محبوب می توانید قیف های بسیار جذاب ایجاد کنید ، پست های مرتبط، و ابزارهای بهینه سازی تبدیل. همه اینها کاربران را به ثبت نام و رشد تجارت خود سوق می دهد.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های محبوب پست برای وردپرس بیندازیم که می توانید در وب سایت خود قرار دهید.

1. MonsterInsights

monsterInsights

MonsterInsights هست بهترین افزونه Google Analytics برای وردپرس بیش از 2 میلیون وب سایت استفاده می کنند. به شما امکان می دهد بدون ویرایش کد یا استخدام برنامه نویس ، Google Analytics را به درستی تنظیم کنید.

آنها بهترین ویژگی Popular Posts را دارند که به شما امکان می دهد مقالات محبوب خود را در هر نقطه از سایت وردپرس خود نشان دهید. همچنین می توانید از Inline Popular Posts برای نمایش مقالات داخل محتوای خود استفاده کنید.

MonsterInsights پست های محبوب درون خطی

اگر می خواهید مقالات را در نوار کناری یا در انتهای مطالب خود نشان دهید ، می توانید ابزارک محبوب ارسال را انتخاب کنید.

MonsterInsights حتی به شما اجازه می دهد تا نمایش خود را انجام دهید محصولات با عملکرد بالا در هر نقطه از فروشگاه تجارت الکترونیکی خود.

محصولات محبوب MonsterInsights برای ووکامرس

این پلاگین تم های مختلفی را برای انتخاب ارائه می دهد و شما می توانید با تغییر رنگ عنوان ، اندازه ، رنگ برچسب ، حاشیه و موارد دیگر ، طرح را شخصی سازی کنید.

MonsterInsights قالب های محبوب

می توانید پست های محبوب خود را بر اساس نظر مرتب کنید ، تعداد سهم، یا به صورت دستی پست هایی را انتخاب کنید که به طور تصادفی در ویجت بچرخند.

اگر تو داری ابعاد سفارشی تنظیم شده است مانند نوع پست ، سپس MonsterInsights به طور خودکار 5 پست برتر از Google Analytics از 30 روز گذشته را انتخاب کرده و آنها را به عنوان پست های محبوب نشان می دهد.

طرفداران: MonsterInsights گزینه های زیادی برای نمایش پست های محبوب ارائه می دهد. شما می توانید تم های مختلف ، طرح بندی ، یک ظاهر طراحی شده را انتخاب کنید و هر عنصر محبوب پست را سفارشی کنید. این می تواند به طور خودکار پست های محبوب را تعیین کند و آنها را در وب سایت شما نشان دهد.

موارد منفی: برای دریافت ویژگی های قدرتمند مانند ردیابی تجارت الکترونیکی ، ردیابی تبدیل، و ابعاد سفارشی ، شما نیاز به طرح MosterInsights Pro.

2. پست های محبوب وردپرس

پست های محبوب وردپرس

پست های محبوب وردپرس پلاگین یکی از بارگیری شده ترین پلاگین های محبوب پست در بازار است که بیش از 300000 نصب فعال دارد. به شما امکان می دهد پست های محبوب را با شرایط مختلف نشان دهید.

با انتخاب محدوده تاریخ می توانید مقالات اخیراً پرطرفدار را نشان دهید. شما همچنین می توانید نمایش بیشتر نظر داده شده یا پربازدیدترین مقالات.

این قابلیت دارای چند ویجت است ، به این معنی که شما می توانید همان ابزارک را چندین بار به یک نوار کناری مشابه یا متفاوت اضافه کنید. شما می توانید خود را اعمال کنید CSS سفارشی، نشان می دهد ارسال تصاویر کوچک، گزیده ها ، نویسنده ، تعداد نظرات ، تعداد بازدیدها و موارد دیگر.

طرفداران: WordPress Popular Posts یک افزونه قدرتمند با تمام گزینه هایی است که برای نمایش پست های محبوب خود نیاز دارید. پشتیبانی از انواع پست های سفارشی و امکان افزودن ویجت به دفعات ، به شما امکان می دهد مجموعه متفاوتی از بازدیدهای معروف ، به عنوان مثال ، محبوب ترین پست ها ، نظرات محبوب و غیره

موارد منفی: این افزونه برای ذخیره داده های پست های محبوب و حافظه پنهان ، دو جدول اضافی در پایگاه داده ایجاد می کند. در حالی که برخی ممکن است استدلال کنند که نگه داشتن این داده ها از جداول پیش فرض وردپرس روش بهتری است ، دیگران ممکن است پایگاه داده را فشرده بدانند. همچنین گزینه ای برای ارتباط با تجزیه و تحلیل واقعی وجود ندارد.

3. 10 مورد برتر – افزونه پست های محبوب برای وردپرس

10 افزونه ارسال محبوب برای وردپرس

10 افزونه ارسال محبوب برای وردپرس یکی دیگر از نامزدهای قدرتمند در لیست افزونه های بهترین پست های محبوب است.

تا آنجا که به ویژگی ها مربوط می شود ، با WordPress Popular Posts مطابقت دارد و حتی برخی از ویژگی های دیگر را اضافه می کند. 10 صفحه برتر نیز با یک ویجت بسیار قابل تنظیم و کد کوتاه.

با وجود نام ، می توانید تعداد پست های محبوب را نمایش دهید. به شما امکان می دهد محدوده تاریخ را برای انتخاب انتخاب کنید. شما می توانید نمایش پست ، نویسنده ، خلاصه یا گزیده ارسال، و تصاویر کوچک را در لیست پست های محبوب ارسال کنید.

10 صفحه برتر دارای یک سیستم ذخیره سازی داخلی است تا منابع آن را کمتر کند. همچنین به خوبی با افزونه های ذخیره سازی وردپرس مانند بازی می شود W3 Total Cache و WP Super Cache.

طرفداران: 10 افزونه محبوب محبوب دارای ویژگی های غنی ، انعطاف پذیر و راه اندازی آسان است. دارای حافظه پنهانی تهاجمی برای کاهش بار سرور است و به خوبی با آن کار می کند افزونه های ذخیره وردپرس.

موارد منفی: صفحه تنظیمات پلاگین گزینه های زیادی دارد و ممکن است مبتدیان آن را کمی پیچیده بدانند. همچنین گزینه ای برای ارتباط با تجزیه و تحلیل واقعی وجود ندارد.

4. مربوط

پلاگین محبوب محبوب مربوط به وردپرس

مربوط به شما کمک می کند پست های محبوب خود را نشان دهید ، مقالات برجسته، مطالب مرتبط ، و آخرین ارسال ها در وب سایت وردپرس خود قرار دهید. همراه با چند ابزارک از جمله یکی برای پست های محبوب و یک صفحه تنظیمات شسته و رفته.

شما می توانید پست های محبوب را با نظرات یا بازدید از صفحه نمایش دهید. همچنین به شما امکان می دهد تصویر کوچک پست ، نویسنده ، گزیده و تاریخ ارسال را نمایش دهید.

نمی خواهید از ویجت استفاده کنید؟ همچنین مربوط به کد کوتاه و برچسب الگو است که می توانید از آنها برای نمایش پست های محبوب در هر نقطه از وب سایت خود استفاده کنید. همچنین می توانید بلوک های ارسال را قبل یا بعد از محتوای پست فعال کنید.

طرفداران: این ویژگی های ویژه ، جدیدترین و مربوط به پست ها را در یک بسته راحت ترکیب می کند.

موارد منفی: ویژگی پست های محبوب به شما امکان نمی دهد پست های محبوب را در یک محدوده تاریخ خاص نشان دهید.

5. نوار لغزنده و ویجت محبوب / محبوب

کشوی محبوب ویجت و محبوب

نوار لغزنده و ویجت محبوب / محبوب به شما امکان می دهد پست های محبوب را در یک نوار لغزنده ، یک بلوک شبکه یا به عنوان یک لیست ساده نشان دهید. به این ترتیب می توانید بهترین مطالب خود را به روش های جذاب تری نشان دهید تا اینکه فقط لیست پیوندهای موجود در نوار کناری خود را داشته باشید.

همراه با یک صفحه تنظیمات ساده که در آن می توانید بازه زمانی را انتخاب کنید. با این کار می توانید پست های پرطرفدار در طول یک سال ، ماه یا هفته خاص را نشان دهید.

این افزونه دارای کد کوتاه آسان برای استفاده است که می توانید به پست ها یا صفحات خود اضافه کنید. همچنین می توانید از کد کوتاه در خود استفاده کنید افزونه صفحه ساز ماژول ها

اگر می خواهید آن را مستقیماً در طرح زمینه خود پیاده کنید ، پس می توانید از برچسب های الگو برای انجام این کار استفاده کنید.

طرفداران: امکان افزودن اسلایدرهای پست محبوب ، چرخ فلک ها و بلوک های شبکه و نمایش آنها در هر نقطه از سایت شما.

موارد منفی: ویژگی های محدودتر از سایر افزونه های پست های محبوب. نوارهای کشویی ، چرخ فلک و شبکه فقط با کد کوتاه کار می کنند. ویجت اساساً لیستی از پیوندها با تصاویر کوچک پست ، گزیده ها و برخی فراداده ها است.

6. WP-PostRatings

رتبه بندی wp-post

WP-PostRatings پست محبوب بعدی پلاگین وردپرس در لیست ما است. به شما کمک می کند دارای بالاترین امتیاز در وب سایت خود باشید و به کاربران امکان می دهد مقالات را رتبه بندی کنند.

شما می توانید نمادهای رتبه بندی و افرادی که می توانند به مقالات رأی دهند را انتخاب کنید (همه کاربران در مقابل فقط کاربران ورود به سیستم). پشتیبانی می کند قطعه های غنی، و از طریق فیلترها و برچسب های الگو بسیار قابل تنظیم است.

بهترین قسمت در مورد این افزونه ابزارک رتبه بندی آن است که پست های دارای بالاترین امتیاز را در وب سایت شما نشان می دهد. با این کار می توانید پست های محبوب را با آرا user کاربران نشان دهید. این افزونه همچنین با افزونه WordPress Popular Posts کار می کند.

برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای ما مراجعه کنید نحوه افزودن سیستم رتبه بندی پست در وردپرس

طرفداران: به جای بازدید از صفحه یا نظر ، می توانید پست های محبوب را بر اساس رتبه بندی کاربر نشان دهید.

موارد منفی: برای پیاده سازی این افزونه ، باید برچسب های الگو را در پرونده های تم وردپرس خود اضافه کنید ، که برای مبتدیان مشکل است. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، راهنمای ما را بررسی کنید نحوه کپی و جایگذاری کد در وردپرس.

7. نمایش پست ها

نمایش پست ها

نمایش پست ها یک پلاگین محبوب وردپرس است که به شما امکان می دهد پست های وردپرس را با ایجاد درخواست های سفارشی خود با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید.

به شما امکان می دهد از طریق کد کوتاه به راحتی مطالب برتر خود را در هر نقطه از سایت خود به نمایش بگذارید. به عنوان مثال ، می توانید پست ها را با شمارش نظرات با استفاده از کد کوتاه زیر نشان دهید:

[display-posts orderby="comment_count"]

همچنین با افزونه هایی مانند شمارش اشتراکی کار می کند ، که به شما امکان می دهد مقالات به اشتراک گذاشته شده خود را نیز به نمایش بگذارید.

این افزونه به شما امکان می دهد فیلتر کنید ارسال ها بر اساس دسته بندی و محتوا را بر اساس تعداد اشتراک و تعداد نظرات نمایش دهید. در پارامتر نمایشگر خود ، می توانید گزیده ها ، عکس های کوچک ، آواتار نویسنده و موارد دیگر را وارد کنید.

طرفداران: Display Posts بسیار انعطاف پذیر است و شما می توانید هر پستی را که می خواهید به عنوان پست محبوب دریافت و نمایش دهید. این مستندات و آموزش های دقیق برای کمک به شما در شروع کار ارائه می دهد.

موارد منفی: کد کوتاه دارای پارامترهای بسیاری است و از یک ظاهر طراحی نمی شود. این کار استفاده از آن برای مبتدیان را کمی دشوار می کند.

8. ابزارک WP Tab

ابزارک تب wp

ابزارک WP Tab یک افزونه وردپرس کاربر پسند و سریع برای نمایش پست های محبوب در وب سایت شما است. شما می توانید مقالات را براساس بازدید از صفحه ، نظرات ، برچسب ها و پست های اخیر در همه یک ابزارک نشان دهید.

این افزونه به شما امکان می دهد که کدام برگه را در سایت خود نشان دهید و تعداد پست های نمایش داده شده در هر برگه را کنترل کنید. بهترین قسمت در مورد ابزارک WP Tab این است که فقط با کلیک کاربر بر روی هر برگه ، پست ها بارگیری می شود.

این باعث می شود پلاگین سبک باشد و از شما اطمینان حاصل کند سایت وردپرس بدون کاهش سرعت کار می کند. علاوه بر این ، شما گزینه های مختلف سفارشی سازی مانند نمایش یا پنهان کردن تاریخ ارسال ، تعداد نظرات ، گزیده ها و موارد دیگر را دریافت می کنید.

طرفداران: یک افزونه فوق العاده سریع که عملکرد وب سایت را به خطر نمی اندازد ، زیرا از AJAX برای نمایش پست های محبوب در زیر هر برگه استفاده می کند. به علاوه ، می توانید انواع مختلف پست ها را در یک ابزارک نشان دهید.

موارد منفی: WP Tab Widget فاقد انعطاف پذیری است و ویژگی های محدودی را در نسخه رایگان ارائه می دهد. برای دریافت طرح های از پیش تعیین شده ، ویژگی های کشیدن و رها کردن و موارد دیگر ، باید نسخه نسخه Pro آن را ارتقا دهید.

کدام پلاگین Popular Posts بهترین است؟

ما اعتقاد داریم که MonsterInsights بهترین پلاگین محبوب پست برای وردپرس است. به شما امکان می دهد بهترین مطالب خود را در هر کجای سایت خود نشان دهید و گزینه های زیادی برای شخصی سازی ارائه می دهد.

شما می توانید پست ها را بر اساس تعداد اشتراک ، نظرات ، انتخاب مقالات دستی یا نمایش 5 پست برتر Google Analytics از طریق ابعاد سفارشی را به صورت دستی نشان دهید.

با استفاده از MonsterInsights ، شما ویژگی های اضافی ردیابی را نیز دریافت می کنید که به شما کمک می کند مخاطبان خود را بهتر درک کنید. منبع ترافیک وب ، صفحات برتر فرود ، مراجع ، خرابی دستگاه و موارد دیگر را بیابید.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه محبوب پست ها برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید بهترین افزونه های وردپرس برای همه وب سایت ها ، و آموزش ما در مورد نحوه افزودن اطلاعیه های فشار وب در وردپرس برای افزایش بازدید شما.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044