دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

9 بهترین افزونه پایگاه دانش برای وردپرس (مقایسه شده)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال یک افزونه دانش بنیان برای وردپرس هستید؟

یک افزونه دانش بنیان به شما امکان می دهد اسناد ، آموزش ها ، و مقالات مربوط به آن را به راحتی منتشر کنید. شما می توانید این منابع را به طور کارآمد سازماندهی کنید در حالی که آنها را از وبلاگ و صفحات اصلی خود جدا کنید.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های دانش بنیان را برای وردپرس به شما نشان خواهیم داد که می توانید استفاده کنید.

مقایسه بهترین افزونه های دانش دانش وردپرس

در یک افزونه Knowledge Base WordPress به دنبال چه چیزی بگردید؟

چه شما اجرا کنید فروشگاه آنلاین یا خدمات خود را بفروشید وب سایت وردپرس، داشتن یک بخش دانش بنیان به شما امکان می دهد بدون افتتاح بلیط پشتیبانی یا پنجره گفتگوی زنده به مشتریان خود کمک کنید.

این امر ضمن کاهش درخواستهای پشتیبانی مشتری ، رضایت مشتری را افزایش می دهد. خوشبختی مشتری به شما کمک می کند تجارت بیشتری داشته باشید و محصولات بیشتری بفروشید.

به طور معمول ، می توانید راهنماهای پشتیبانی خود را به صورت صفحات منفرد در وردپرس منتشر کنید. همچنین می توانید آنها را به صورت پست منتشر کرده و با دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید.

با این حال ، جدا کردن صفحات پشتیبانی از صفحات فروش یا پست های وبلاگ دشوار است.

یک افزونه دانش بنیان به شما امکان می دهد منابع نحوه دستیابی خود را جدا کرده و با کارآیی بیشتری آنها را سازماندهی کنید.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های دانش بنیان برای وردپرس بیندازیم.

1. پلاگین KB Heroic

پلاگین وردپرس HeroicKB

پلاگین Heroic KB یک پلاگین پایه دانش ساده وردپرس است که بسیار قدرتمند و کاملاً برجسته است.

به شما امکان می دهد پایگاه دانش قابل جستجو را به سایت موجود خود اضافه کنید ، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند به راحتی پاسخ س questionsالات خود را پیدا کنند. همراه با ویژگی جستجوی سریع AJAX که پاسخ های بی درنگ را اضافه می کند.

شما تمام ویژگی هایی را که از یک افزونه دانش بنیان قدرتمند مانند طبقه بندی محتوا ، سفارش محتوا برای کشیدن و رها کردن ، پیوست های مقاله ، ابزارک های نمایش و غیره انتظار دارید ، به دست می آورید.

بهترین قسمت در مورد این افزونه ویژگی تجزیه و تحلیل داخلی و بازخورد کاربر است که به شما امکان می دهد اطلاعاتی را برای بهبود اسناد موجود خود جمع آوری کنید ، بنابراین می توانید پشتیبانی را کاهش دهید ، در وقت صرفه جویی کنید و فروش را افزایش دهید.

ما برای ساخت اسناد توسعه دهنده خود از این افزونه استفاده کردیم وب سایت WPForms. اگرچه از آن زمان تیم ما خیلی بیشتر آن را سفارشی کرده است ، اما هنوز هم بهترین راه حل در بازار است.

2. BetterDocs

BetterDocs

BetterDocs یک افزونه قدرتمند دانش بنیان وردپرس است که هم به راحتی قابل استفاده است و هم به صورت جامع.

همراه با الگوهای آماده دانش بنیان برای وردپرس. همچنین شامل پشتیبانی از صفحه سازان با ابزارک همچنین می توانید از کد کوتاه برای ایجاد طرح بندی خود و قرار دادن مقالات دانش بنیان در هر مکان استفاده کنید.

این شامل یک جستجوی قدرتمند ، فهرست شناور مطالب ، یک ربات دانش بنیان است که به طور خودکار سعی در یافتن پاسخ هایی برای کاهش درخواست های پشتیبانی دارد. این افزونه همچنین شامل کنترل مبتنی بر نقش کاربر و بینش برای مشاهده آنچه کاربران به دنبال آن هستند ، می باشد.

3. پایگاه دانش اکو

پایگاه دانش اکو

پایگاه دانش اکو یکی از بهترین افزونه های دانش بنیان برای وردپرس است. همراه با یک جادوگر راه اندازی آسان که شما را از طریق تنظیمات افزونه راهنمایی می کند. شما همچنین می توانید چندین طرح را انتخاب کنید و گزینه هایی را برای سفارشی کردن همه جنبه ها انتخاب کنید.

می توانید طرح های متمرکز Basic ، Tabs یا Category را انتخاب کنید. هر طرح دارای یک نوار جستجوی سریع در بالا است ، که به کاربران کمک می کند تا به سرعت پاسخ ها را پیدا کنند. همچنین می توانید مقالات را در دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید.

این افزونه همچنین دارای 500+ آیکون است که می توانید از آنها استفاده کنید. همچنین شامل کد کوتاه و الگوهای ایجاد بخش س FAالات متداول و نمایش مقالات دانش بنیان در وب سایت شماست.

4. weDocs

weDocs

weDocs یکی دیگر از افزونه های اسناد و دانش وردپرس عالی است. استفاده از آن آسان است و به شما امکان می دهد صفحات اسناد خود را به بخش ها ، اسناد سلسله مراتبی و برچسب ها مرتب کنید.

این یک رابط کاربری ساده تر برای مدیریت همه اسناد شما از یک صفحه است. این پلاگین شامل الگوهای اضافی نیست اما به خوبی با همه کار می کند تم های محبوب وردپرس.

طرح دانش بنیان با پیمایش نوار کناری ساده و کارآمد است منوی خرده نان.

5. دائرlopالمعارف / واژه نامه / ویکی

دانشنامه / واژه نامه / ویکی

دانشنامه / واژه نامه / ویکی plugin یک افزونه انعطاف پذیر دانش دانش وردپرس است که به شما امکان می دهد اسناد خود را در یک سازماندهی کنید قالب واژه نامه. می توانید اسناد و مقالات خود را به ترتیب حروف الفبا یا بر اساس دسته و برچسب ها سازماندهی کنید.

این شامل یک الگوی ساده برای لیست کردن تمام موارد واژه نامه است. می توانید یک ابزارک جستجو اضافه کنید ، نظرات مربوط به مقاله های جداگانه را فعال کنید و یک فهرست فیلتر برای مرتب سازی موارد بر اساس حروف الفبا اضافه کنید.

اگر می خواهید صفحات پشتیبانی خود را به صورت واژه نامه یا دائرlopالمعارف مرتب کنید ، این گزینه عالی است. پشتیبانی می کند WPML و قابل استفاده در وب سایت های چند زبانه.

6. پایگاه دانش WP

پایگاه دانش WP

پایگاه دانش WP گزینه عالی دیگری برای ایجاد یک بخش دانش بنیان در وردپرس است. این افزونه دارای تنظیمات آسانتر برای استفاده با تنظیمات ساده است.

می توانید مقالات پایگاه دانش خود را بر اساس دسته ها و برچسب ها سازماندهی کنید. این افزونه از یک الگوی ساده با یک ویژگی جستجوی فوری قدرتمند در بالا استفاده می کند. پس از فعال سازی ، به طور خودکار یک صفحه پایگاه دانش ایجاد می کند که می توانید عنوان یا عنوان URL آن را ویرایش و تغییر دهید.

همچنین شامل ابزارک هایی برای جستجو ، دسته ها و برچسب ها است که به شما امکان می دهد به راحتی موارد پایگاه دانش را در وب سایت خود نمایش دهید. می توانید نظرات مربوط به هر مقاله را روشن کرده و ترتیب نمایش آنها را با کشیدن و رها کردن ساده مرتب کنید.

7. BasePress

BasePress

BasePress یک پایگاه دانش وردپرس و افزونه مدیریت اسناد مفید است. به شما امکان می دهد به راحتی صفحات و اسناد پشتیبانی را برای محصولات یا خدمات خود بسازید.

همراه با سه الگو برای انتخاب با یک نوار جستجوی فوری پیشرفته که به کاربران کمک می کند تا به سرعت پاسخ ها را پیدا کنند. می توانید مقالات را در بخشها ، دسته ها و برچسب ها با یک رابط کشیدن و رها کردن آسان برای مرتب سازی مجدد مقالات سازمان دهید.

برای هر بخش می توانید یک تصویر و توضیحات اضافه کنید که یک صفحه فهرست بسیار شسته و رفته برای مرور کاربران ایجاد می کند. این افزونه همچنین گزینه های سفارشی سازی آسان برای کنترل ظاهر صفحات مقاله شما را فراهم می کند.

8. پشتیبانی KB

پشتیبانی KB

پشتیبانی KB افزونه پشتیبانی و دانش وردپرس است که استفاده و گسترش آن آسان است. این افزونه دارای سیستم مدیریت بلیط و بستر دانش بنیان برای ارائه یک سیستم پشتیبانی کامل است که در وب سایت وردپرس شما اجرا می شود.

به راحتی می توانید مقالاتی را به بخش دانش بنیان خود اضافه کرده و آنها را به دسته ها و برچسب ها مرتب کنید. پس از آن ، یک کد کوتاه ساده وجود دارد که می توانید به صفحه وردپرس اضافه کنید تا مقالات پایگاه دانش خود را نمایش دهد.

مشتریان در صورت عدم توانایی یافتن پاسخ می توانند بلیط خود را ارائه دهند. این بلیط در داشبورد وردپرس شما نشان داده می شود و می توانید مستقیماً به کاربر پاسخ دهید. افزونه های پرداخت شده ای وجود دارد که می تواند عملکرد پلاگین را افزایش دهد مانند توانایی ارسال ایمیل ، ادغام WooCommerce ، پاسخ های کنسرو شده و موارد دیگر.

9. پایگاه دانش بسیار ساده

پایگاه دانش بسیار ساده

پایگاه دانش بسیار ساده یک افزونه پایگاه دانش بسیار ساده و مینیمال برای وردپرس است.

در اصل به شما امکان می دهد از پست های موجود خود برای مقالات دانش بنیان استفاده کنید و سپس آنها را با یک کد کوتاه نمایش دهید. سپس موارد مرتب شده بر اساس دسته ها را نمایش می دهد و می توانید طرح های چند ستونی را برای نمایش دسته ها و مقالات بیشتر انتخاب کنید.

این پلاگین با هر نوع ارسال سفارشی از جمله محصولات یا رویدادها کار می کند. این نرم افزار انعطاف پذیری دارد اما هیچ یک از ویژگی هایی را که می توانید در سایر افزونه های دانش دانش در این لیست پیدا کنید ، شامل نمی شود. این افزونه همچنین گزینه ای برای جدا نگه داشتن پستهای منظم وبلاگ خود از مقالات دانش بنیان ارائه نمی دهد.

راه حل های پاداش

مشتریان ممکن است همیشه پاسخ س questionال خود را در مقالات دانش بنیان شما پیدا نکنند. به عنوان مثال ، ممکن است برخی از سوالات پیش فروش ، گزارش اشکال داشته باشند یا ممکن است به سادگی به پاسخ شخصی تری نیاز داشته باشند.

ابزارهای زیر به شما امکان می دهد فراتر از مقالات دانش بنیان پشتیبانی کنید و رضایت مشتری را افزایش دهید.

10. فرم های WP

فرم های WP

فرم های WP هست بهترین فرم ساز وردپرس پلاگین در بازار. به شما امکان می دهد هر نوع فرم را به راحتی از جمله فرم درخواست پشتیبانی در وردپرس ایجاد کنید.

به عنوان یک تجارت کوچک ، ممکن است نتوانید هزینه یک بستر کامل پشتیبانی مشتری را توجیه کنید. WPForms به شما امکان می دهد فرم پشتیبانی مشتری را به وب سایت خود اضافه کنید و سپس از طریق ایمیل به درخواست های مشتری پاسخ دهید.

این یک سیستم مدیریت ورودی داخلی دارد که به شما امکان می دهد تمام درخواست های مشتری را ثبت کنید. حتی می توانید این داده ها را صادر کرده و در آن استفاده کنید نرم افزار CRM برای مدیریت همه لیدهای احتمالی

11. LiveChat

چت زنده هست بهترین نرم افزار پشتیبانی از چت زنده برای مشاغل کوچک به شما امکان می دهد چت زنده ای را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید و به مشتریان کمک کنید تا بلافاصله برای کمک تماس بگیرند.

افزودن LiveChat به شما کمک می کند بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید. شما می توانید یک پنجره چت زنده را در سراسر وب سایت خود با پیام رسانی هدفمند نمایش دهید. کاربرانی که در پایگاه دانش جستجو می کنند همیشه این گزینه را دارند که بدون خارج شدن از وب سایت شما کمک بیشتری کنند.

12. ChatBot

وب سایت ChatBot

این روزها بسیاری از شرکت ها استفاده از ChatBot را به عنوان گزینه ای برای LiveChat و گاهی اوقات به عنوان یک راه حل چت قبل از زندگی انتخاب می کنند زیرا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است.

ChatBot.com با استفاده از یک الگوریتم هوشمند به شما کمک می کند ضمن رشد فروش ، خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. این بهترین نرم افزار chatbot برای مشاغل کوچک ، و ما همچنین در حال استفاده از آن در سایت های خود هستیم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه پایگاه دانش WordPress را برای وب سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما با بهترین خدمات تلفن تجاری برای مشاغل کوچک، و راهنمای گام به گام ما در ادامه نحوه افزودن اطلاعیه های فشار وب در وردپرس برای افزایش بازدید شما.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 9 بهترین افزونه پایگاه دانش برای وردپرس (مقایسه شده) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044