9 بهترین افزونه Facebook WordPress برای رشد وبلاگ شما

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین پلاگین های فیس بوک برای وردپرس هستید؟

فیس بوک با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال ماهانه بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی جهان است. به همین دلیل افزونه های وردپرس فیس بوک زیادی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند حداکثر حضور آنلاین خود را داشته باشید.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های وردپرس فیس بوک را برای دستیابی به رشد وب سایت و بازدید بیشتر از شما انتخاب کرده ایم.

بهترین پلاگین های فیس بوک برای وردپرس

یادداشت ویراستار: اگر به دنبال افزونه های chatbot یا bot bot هستید ، لطفاً لیست ما را ببینید بهترین نرم افزار chatbot برای مشاغل کوچک

1. Smash Balloon Custom Facebook Feed Pro

Smash Balloon Custom Facebook Feed Pro

Smash Balloon Custom Facebook Feed Pro بهترین افزونه فیس بوک برای وردپرس است. این به شما امکان می دهد با کلیک یک دکمه سایت وردپرس خود را به حساب فیس بوک خود متصل کنید.

با استفاده از Custom Facebook Feed Pro ، می توانید پست های فیس بوک خود را به راحتی به هر پست ، صفحه یا نوار کناری وردپرس اضافه کنید. این گزینه دارای گزینه های چیدمان متعدد و گزینه های یک ظاهر طراحی آسان است.

می توانید خبرمایه خود را کاملاً کنترل کنید. می توانید مواردی مانند نظرات ، پسندیدن ها ، واکنش ها و اشتراک ها را پنهان کنید.

از چندین فید پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید از آنها در مناطق مختلف سایت خود استفاده کنید. این افزونه هم با صفحات و هم با گروه های فیس بوک کار می کند و به شما کمک می کند تعامل بیشتری با جامعه فیس بوک خود داشته باشید.

همچنین می توانید از آن برای نمایش بررسی های کاربران فیس بوک ، جاسازی آلبوم های عکس فیس بوک ، ایجاد چرخ فلک و موارد دیگر استفاده کنید.

توجه داشته باشید: همچنین وجود دارد پلاگین رایگان فید فیس بوک توسط Smash Ballon با ویژگی های محدودی که می توانید استفاده کنید.

2. رافل پرس

رافل پرس

رافل پرس بهترین است پلاگین مسابقه و هدایا برای وردپرس. به شما امکان می دهد به راحتی یک مسابقه را اجرا کنید ، جایی که افراد برای شرکت در آن باید اقدامات خاصی را انجام دهند.

مسابقات یکی از سریعترین راه ها برای بدست آوردن تعداد زیادی لایک و جذابیت برای صفحه فیس بوک شما است. RafflePress همراه با یک الگوی تعویض داخلی برای رشد صفحه فیس بوک شما است.

برای ورود به مسابقه شما ، افراد باید از صفحه شما در فیس بوک بازدید کنند و / یا یکی از پست ها یا فیلم های شما را مشاهده کنند.

همراه با سازنده مسابقه کشیدن و رها کردن ، جایی که می توانید به سادگی اقدامات را اضافه کرده و تعداد مختلفی از ورودی ها را به آنها اختصاص دهید.

همچنین می توانید از آن در سایر سیستم عامل های محبوب رسانه های اجتماعی مانند توییتر و اینستاگرام استفاده کنید و یا به آنها پیشنهادات تبلیغاتی بدهید لیست ایمیل خود را رشد دهید.

RafflePress به شما امکان می دهد به راحتی یک برنده را نیز بکشید. در واقع ، شما حتی از داخل خود برنامه پیوندی برای ارسال ایمیل به برنده دریافت می کنید.

3. تعداد به اشتراک گذاشته شده

تعداد به اشتراک گذاشته شده

تعداد به اشتراک گذاشته شده یکی از بهترین هاست پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس. به شما امکان می دهد به راحتی دکمه های اشتراک اجتماعی را به پست های وردپرس خود اضافه کنید. این شامل دکمه هایی برای فیس بوک ، Pinterest ، Twitter ، LinkedIn و موارد دیگر است.

برای بسیار بهینه شده است سرعت و عملکرد و می تواند تعداد اشتراکات را برای سایت های مختلف اجتماعی به طور دقیق نشان دهد. حتی با چندین سبک دکمه ارائه می شود. این بدان معناست که شما می توانید سبکی را انتخاب کنید که در سایت شما بهترین شکل را داشته باشد.

4. Pixel Cat – مدیر تبدیل Pixel

Pixel Cat - مدیر تبدیل Pixel

Pixel Cat – مدیر تبدیل Pixel به شما امکان می دهد پیکسل هدفگذاری مجدد فیس بوک را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این پیکسل به شما امکان می دهد تبلیغات سفارشی را به کاربران فیس بوک که از وب سایت شما بازدید کرده اند نشان دهید.

Pixel Cat نیز به شما کمک می کند مشتریان ووکامرس را ردیابی کنید و تبلیغات بهتری را در خوراک فیس بوک به آنها نشان دهید.

همچنین یک نسخه Pro وجود دارد که به شما قدرت و انعطاف پذیری بیشتری می دهد.

5. بررسی ها و توصیه های اجتماعی

بررسی ها و توصیه های اجتماعی

بررسی ها و توصیه های اجتماعی به شما امکان می دهد بررسی صفحات فیس بوک را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید. همراه با ویجت آسان برای استفاده که به شما امکان می دهد وب سایت خود را به صفحه فیس بوک خود متصل کرده و نظرات کاربران فیس بوک را نمایش دهید.

این به شما کمک می کند تا اثبات اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید و اعتماد خود را به نام تجاری خود جلب کنید. نسخه رایگان خوب کار می کند ، اما برای نمایش بررسی ها در قالب قطعه های غنی از Schema.org ، باید هزینه نسخه “Business” را پرداخت کنید.

6. صفحه فیس بوک مانند ویجت

صفحه ویجت مانند فیس بوک

صفحه ویجت مانند فیس بوک اجازه می دهد تا شما به راحتی اضافه کنید افزونه صفحه فیس بوک به نوار کناری وبلاگ خود بروید. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای کد کوتاه است که می توانید برای نمایش جعبه Facebook Like در هر جای وب سایت خود استفاده کنید.

این گزینه با گزینه های سفارشی سازی مشابه پلاگین پیش فرض صفحه فیس بوک همراه است. شما می توانید عکس های نمایه را نشان دهید یا پنهان کنید ، پوشش صفحه خود را وارد کنید ، عرض و ارتفاع را سفارشی کنید و زبان را انتخاب کنید.

7. ورود و ثبت نام اجتماعی Nextend

Nextend ورود به سیستم و ثبت نام

Nextend ورود به سیستم و ثبت نام پلاگین به کاربران اجازه می دهد تا ثبت نام کنند و با استفاده از پروفایل های اجتماعی خود در وب سایت خود وارد شوید. پشتیبانی می کند برای ورود با فیس بوک، گوگل و توییتر.

این پلاگین بصورت یکپارچه با فرمهای پیش فرض ورود به سیستم وردپرس و ثبت نام کار می کند. کاربران این امکان را دارند که از Facebook استفاده کنند یا از روش ثبت نام پیش فرض استفاده کنند. پس از ثبت نام ، کاربر می تواند با مراجعه به صفحه پروفایل کاربری خود در قسمت سرپرست ، حساب اجتماعی خود را قطع کند.

8. پوستر FAuto

پوستر FAuto

پوستر FAuto به شما امکان می دهد مقالات جدید را به طور خودکار در صفحه یا نمایه فیس بوک خود به اشتراک بگذارید. پس از فعال سازی ، باید آن را به نمایه خود متصل کرده و به وب سایت خود اجازه دهید.

به شما امکان می دهد محتوایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید: پست ها ، صفحات و انواع پست های سفارشی. حتی می توانید اشتراک گذاری یک مورد را قبل از انتشار غیرفعال کنید.

FAuto Poster یک پلاگین سبک است که نصب و پیکربندی آن سریع و آسان است. همچنین یک نسخه حرفه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد به طور خودکار در توییتر ، LinkedIn و Tumblr و همچنین در فیس بوک پست ارسال کنید.

9. ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی

ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی

ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی به شما امکان می دهد به طور خودکار مطالب خود را به فیس بوک ارسال کنید. همچنین می توانید از آن برای سایر سایت های رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام ، توییتر و LinkedIn استفاده کنید.

این فقط برای محتوای جدید شما کار نمی کند. همچنین می توانید از Social Snap برای به اشتراک گذاری مجدد خودکار محتوای قدیمی استفاده کنید. به این ترتیب می توانید ترافیک بیشتری را به محتوایی که در گذشته ایجاد کرده اید هدایت کنید.

Snap Social همچنین به شما امکان می دهد پیوندهای اجتماعی را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید و تعداد دنبال کنندگان را نمایش دهید. این می تواند یک شکل عالی از اثبات اجتماعی باشد و می تواند به رشد فیس بوک شما کمک کند.

پاداش: همه در یک SEO

همه در یک جستجوگرها

همه در یک جستجوگرها یکی از بهترین هاست سئو وردپرس پلاگین در بازار. این یک طیف گسترده ای از ویژگی ها است که به شما امکان می دهد محتوای خود را برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو بهینه کنید.

اگرچه این افزونه رسانه های اجتماعی نیست ، اما ما آن را به عنوان یک امتیاز بسیار مهم در این لیست قرار داده ایم. همه در یک سئو به شما امکان می دهد فراداده Open Graph را اضافه کنید به مطالب شما این بدان معنی است که شما کنترل بیشتری بر نحوه نمایش محتوای خود هنگام اشتراک گذاری در فیس بوک دارید.

با استفاده از همه در یک سئو ، می توانید یک تصویر بند انگشتی تصویر سفارشی تنظیم کنید تا در کنار محتوای شما در فیس بوک ظاهر شود. حتی می توانید عنوان یا توصیف دیگری برای استفاده در فیس بوک به مطالب خود بدهید. مهمتر از همه ، این مسئله باعث حذف تصویر بند انگشتی نادرست در فیس بوک می شود.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های وردپرس فیس بوک را برای رشد وبلاگ خود کشف کنید. ما همچنین توصیه می کنیم از اثبات شده خود استفاده کنید نکاتی برای هدایت بازدید به سایت وردپرس خود، و مقایسه ما با بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل برای ارتباط با خوانندگان خود.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 9 بهترین افزونه Facebook WordPress برای رشد وبلاگ شما اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − یازده =

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044