دیتکو - لوگو
Search
Close this search box.

9 بهترین پلاگین آزمون برای وردپرس (2021)

فهرست عنوان محتوای صفحه

[ad_1]

آیا به دنبال بهترین پلاگین های مسابقه برای خود هستید وب سایت وردپرس؟

بسیاری از وب سایت های معروف مانند BuzzFeed برای ایجاد محتوای ویروسی و افزایش تعامل کاربر در وب سایت های خود از آزمونها استفاده می کنند.

در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های مسابقه را برای وردپرس انتخاب کرده ایم که به شما کمک می کند کاربران خود را درگیر کنید و زمان صرف شده در سایت خود را افزایش دهید.

بهترین پلاگین های مسابقه برای وردپرس

1. فرم های مهیب

نرم افزار قدرتمند

فرم های مهیب پیشرفته ترین است افزونه فرم ساز وردپرس در بازار. همراه با یک سازنده فرم کشیدن و رها کردن ساده اما بسیار قدرتمند که به شما کمک می کند فرم هایی فراتر از فرم های تماس ساده ایجاد کنید.

این به الگوهای فرم قدرتمند مجهز است ، یا می توانید با یک فرم خالی شروع کنید و مسابقه خود را از ابتدا بسازید.

می توانید آزمونهایی ایجاد کنید که به طور خودکار امتیاز می گیرند یا مقیاس درجه بندی خود را ایجاد کنید. پس از ارسال یک مسابقه توسط کاربر ، این گزینه برای ارسال ایمیل به نمره یا نمایش آن در یک پیام موفقیت وجود دارد.

بعلاوه ، روشهای مختلفی برای قالب بندی نمره مسابقه وجود دارد ، از جمله شمارش کل پاسخ ، نمره نامه ، درصد پاسخهای صحیح و موارد دیگر.

توجه داشته باشید: شما باید حداقل طرح “کسب و کار” را که شامل گزینه مفید Quiz Maker است ، دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما مراجعه کنید چگونه می توان به راحتی در وردپرس یک مسابقه ایجاد کرد.

2. LearnDash

LearnDash

LearnDash یکی از بهترین افزونه های WordPress LMS در بازار. این برنامه دارای یک ویژگی مسابقه قدرتمند است که به شما امکان می دهد هر نوع مسابقه مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

این دارای چندین س questionال از جمله: تک گزینه ای ، چند گزینه ای ، متن آزاد ، مرتب سازی ، تطبیق ، مقاله ، پر کردن جای خالی و نظرسنجی است.

برخی از ویژگی های دیگر عبارتند از: آزمونهای زمان دار ، س questionsالات تصادفی ، بانک س questionالات ، آزمونهای چند صفحه ای ، تلاش های محدود و موارد دیگر. حتی می توانید رسانه را به هر یک از گزینه های پرسش و پاسخ اضافه کنید.

گزینه های مسابقه ارسال شامل هدایت مجدد ، پیام ها ، نمایش نتایج آزمون در چندین سبک ، جدول رده بندی ، گواهینامه ها و سطح است.

خواه شما باشید فروش دوره های آنلاین یا ایجاد محتوای ویروسی ، LearnDash یکی از انعطاف پذیرترین افزونه های آزمون وردپرس برای انواع آزمونها است.

3. تعامل ساز مسابقه

تعامل سازنده مسابقه

تعامل ساز مسابقه یک برنامه قدرتمند مبتنی بر وب برای تولید آزمونهای ویروسی و استفاده از آنها برای تولید سرنخ ، ایجاد رسانه های اجتماعی زیر ، ایجاد ترافیک و بهبود تبدیل ها است.

این به شما امکان می دهد آزمونهای بسیار تعاملی با یک سازنده مسابقه با کشیدن و رها کردن بسیار جذاب ایجاد کنید.

شما می توانید سبک ها ، رنگ ها ، طرح ها و بیش از 800 قالب مسابقه آماده برای استفاده را انتخاب کنید.

این از شاخه های مسابقه پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد سوالات را بر اساس پاسخ کاربر به سوالات قبلی نشان دهید شما می توانید از سیستم امتیازدهی آنها استفاده کنید تا در انتها به راحتی نتایج را نشان دهید.

با استفاده از یک کد کوتاه ساده می تواند به راحتی به سایت شما اضافه شود و به زیبایی با شما ادغام شود بازاریابی ایمیلی و نرم افزار CRM.

4. مسابقه WP

مسابقه WP

مسابقه WP یک پلاگین مسابقه انعطاف پذیر و با کاربرد آسان برای وردپرس است. با سه نوع مسابقه ارائه می شود: چیزهای بی اهمیت ، شخصیت و کارت های تلنگر.

می توانید به سوالات و پاسخ های خود تصاویر اضافه کنید ، به کاربران اجازه دهید مسابقه را دوباره راه اندازی کنند ، نتایج را در پایان نشان دهند و موارد دیگر.

مسابقه WP با دو گزینه استایل همراه است: مسابقه چند صفحه ای یا تک صفحه ای. شما توانایی پیمایش خودکار و افزودن را دارید دکمه های اشتراک اجتماعی.

نسخه حرفه ای از این افزونه به شما امکان می دهد کاربران را مجبور به انجام عملی برای مشاهده نتایج ، تصادفی سازی سوالات و پاسخ ها ، تایمر شمارش معکوس و نمایش تبلیغات.

5. مسابقه و استاد نظرسنجی

مسابقه و استاد نظرسنجی

مسابقه و استاد نظرسنجی یک مسابقه انعطاف پذیر است و افزونه نظرسنجی وردپرس. این پلاگین قدرتمند دو در یک ممکن است کمی لبه به نظر برسد ، اما با داشتن ویژگی های عالی و مستندات گسترده ، آن را جبران می کند.

این از انواع مختلفی از سوالات از جمله چند گزینه ای ، درست و نادرست ، جای خالی و موارد دیگر را پشتیبانی می کند.

همچنین به شما امکان می دهد چندین صفحه نتیجه ایجاد کنید ، بنابراین می توانید آنها را بر اساس امتیاز کاربر سفارشی کنید. همراه با پشتیبانی ایمیل ، گواهینامه ها ، تابلوهای امتیازات ، نکات ، جعبه های نظر و موارد دیگر.

نسخه حرفه ای این افزونه دارای انواع افزونه هایی است که به شما گزارش و تجزیه و تحلیل ، یکپارچه سازی بازاریابی از طریق ایمیل ، بهینه سازی قیف و موارد دیگر را می دهد.

6. گربه مسابقه

گربه مسابقه

گربه مسابقه یک افزونه رایگان مسابقه وردپرس با رابط کاربری آسان و گزینه های عالی برای ایجاد آزمونهای ویروسی برای وب سایت شما است.

به شما امکان می دهد به هر سال و پاسخ تصاویر اضافه کنید. همچنین می توانید برای مسابقه خود صفحه شروع و پایان ایجاد کنید.

به هر پاسخ می توان امتیاز داد و مقدار امتیاز اختصاص داد. اگر در حال ایجاد یک مسابقه درست و غلط برای بازدیدکنندگان هستید ، این می تواند مفید باشد.

7. مسابقه HD

مسابقه HD

مسابقه HD یکی دیگر از افزونه های مسابقه رایگان بسیار جذاب برای شما است وبلاگ وردپرس. این یک طراحی پاسخگو است و به شما امکان می دهد آزمونهای نامحدودی با تعداد پرسش و پاسخ به تعداد مورد نیاز خود ایجاد کنید.

همچنین می توانید از تصاویر GIF به همراه س questionsالات و پاسخ های خود برای تعامل و سرگرمی بیشتر آنها استفاده کنید.

از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به تایمر مسابقه ، نکات راهنمای سوال برای نکات ، اشتراک اجتماعی، از تصاویر به عنوان پاسخ ، امتیازدهی و موارد دیگر استفاده کنید.

8. مسابقه جریان ARI

مسابقه جریان ARI

مسابقه جریان ARI به شما امکان می دهد از آزمونها برای استفاده کنید نسل سرب با جمع آوری آدرس ایمیل و نام کاربری.

این از ادغام با پشتیبانی می کند MailChimp و سایر ارائه دهندگان خدمات بازاریابی از طریق ایمیل. به غیر از تولید سرب ، سازنده مسابقه واقعی دارای رابط کاربری آسان برای ساخت آزمونهای شما است.

برای عملکرد سریعتر از AJAX استفاده می کند ، دارای چندین موضوع ، یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی ، پشتیبانی از Open Graph و موارد دیگر است.

9. مسابقه زنجیری

مسابقه زنجیری شده

مسابقه زنجیری شده یک پلاگین مسابقه وردپرس با ویژگی منطق شرطی است که در آن سوال بعدی در مسابقه به پاسخ کاربر به سوال قبلی بستگی دارد.

این به شما امکان می دهد آزمونهای شخصیتی بسیار تعاملی ایجاد کنید که به صورت پویا تغییر می کنند.

این پاسخ چند گزینه ای ، تک گزینه ای و پاسخ را پشتیبانی می کند. می توانید به هر پاسخ صحیح امتیازدهی کنید و تصمیم بگیرید که وقتی کاربر پاسخی را انتخاب کرد چه کاری انجام دهد.

بهترین پلاگین آزمون وردپرس کدام است؟

پس از بررسی هر یک از این افزونه ها ، ما معتقدیم که فرم های مهیب، LearnDash، و تعامل را امتحان کنید جامع ترین راه حل های ساخت مسابقه در بازار هستند.

اگر به دنبال یک راه حل برای اضافه کردن آزمونها به وردپرس و ویژگی های فرم فرم پیشرفته هستید ، توصیه می کنیم ادامه دهید فرم های مهیب.

اگر یک روش ساده برای ایجاد آزمونهای تعاملی در وب سایت دوره می خواهید ، پس LearnDash یک گزینه عالی است

اگر می خواهید مسابقه های ویروسی به سبک Buzzfeed ایجاد کنید ، بنابراین تعامل برقرار کنید یک گزینه عالی برای آن است زیرا با بسیاری از الگوهای آماده برای استفاده همراه است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه آزمون برای وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیستی از موارد ضروری ما را مشاهده کنید افزونه های وردپرس برای مشاغل و متخصصان ما در مورد بهترین نرم افزار وبینار از جمله گزینه های رایگان.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً مشترک ما شوید کانال یوتیوب برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.

پست 9 بهترین پلاگین آزمون برای وردپرس (2021) اولین بار در ظاهر شد WPBeginner.[ad_2]

منبع محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044