دیتکو - لوگو

2- انتخاب فضای پایدار برای سایت

فهرست عنوان محتوای صفحه

هاستینگ

یکی از چالش های طراحی سایت و استقرار آن در بستر اینترنت انتخاب فضا یا هاستینگ (Hosting) مناسب و پر سرعت می باشد که متاسفانه بدلیل وجود شرکتهای فراوان که اغلب آنها واسطه فروش هستند، معمولا انتخاب صحیح اتفاق نمی افتد.

درصورتیکه فرصت مطالعه مطالب را ندارید اینجا را کلیک نمایید تا اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال شود

دیتکو با سابقه ای طولانی در ارائه انواع فضا و هاستینگ با پلانهای مختلف تجربه این را کسب نموده است تا از یک دیتاسنتر قدرتمند داخلی به نام افرانت سرور ابری اجاره نموده ، مدیریت و تنظیمات سرور را انجام دهد و بدون واسطه مستقیما دایرکت ادمین و لایت اسپید را نصب و سپس امنیت آنرا تضمین کند.

شما بازدیدکننده محترم باید بدانید نصب وردپرس روی هر هاستی امکان پذیر است اما سرعت لود آن در اغلب هاستینگ ها پایین می باشد اما با استفاده از تکنولوژی لایت اسپید که یک هماهنگ کننده میان سخت افزار سرور و نرم افزارهای نصب شده روی سرور می باشد تقریباً بین 7 تا 9 برابر سرعت سایت، بیشتر از سرورهای دیگر خواهد بود.

حداقل فضای مورد نیاز برای یک سایت 1000 مگابایت است با این توضیح برای انتخاب هاست مناسب خود میتوانید با مراجعه به لینک انتخاب هاستینگ از منوی خدمات و یا لینک مستقیم ذیل به پلان های مختلف فضا دسترسی یافته و هاستینگ مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

برای دیدن پلان های مختلف فضا (هاستینگ) اینجا را کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای درخواست مشاوره رایگان، از ساعت 8 الی 22 تماس بگیرید.

09338752044