۲- انتخاب فضای پایدار برای سایت

متن سربرگ خود را وارد کنید

هاستینگ

فهرست عناوین اصلی

یکی از چالش های طراحی سایت و استقرار آن در بستر اینترنت انتخاب فضا یا هاستینگ (Hosting) مناسب و پر سرعت می باشد که متاسفانه بدلیل وجود شرکتهای فراوان که اغلب آنها واسطه فروش هستند، معمولا انتخاب صحیح اتفاق نمی افتد.

درصورتیکه فرصت مطالعه مطالب را ندارید اینجا را کلیک نمایید تا اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال شود

دیتکو با سابقه ای طولانی در ارائه انواع فضا و هاستینگ با پلانهای مختلف تجربه این را کسب نموده است تا از یک دیتاسنتر قدرتمند داخلی به نام افرانت سرور ابری اجاره نموده ، مدیریت و تنظیمات سرور را انجام دهد و بدون واسطه مستقیما دایرکت ادمین و لایت اسپید را نصب و سپس امنیت آنرا تضمین کند.

شما بازدیدکننده محترم باید بدانید نصب وردپرس روی هر هاستی امکان پذیر است اما سرعت لود آن در اغلب هاستینگ ها پایین می باشد اما با استفاده از تکنولوژی لایت اسپید که یک هماهنگ کننده میان سخت افزار سرور و نرم افزارهای نصب شده روی سرور می باشد تقریباً بین ۷ تا ۹ برابر سرعت سایت، بیشتر از سرورهای دیگر خواهد بود.

حداقل فضای مورد نیاز برای یک سایت ۱۰۰۰ مگابایت است با این توضیح برای انتخاب هاست مناسب خود میتوانید با مراجعه به لینک انتخاب هاستینگ از منوی خدمات و یا لینک مستقیم ذیل به پلان های مختلف فضا دسترسی یافته و هاستینگ مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

برای دیدن پلان های مختلف فضا (هاستینگ) اینجا را کلیک نمایید.